Skocz do zawartości

mały sprzęt do przyjemnego słuchania ..))


leszekmw

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

haha..ale mnie zaraz obejdziecie ..oczywiście chodziło o podstawkowe ..

będą stały na komodzie.

 

Kubad właśnie z odsłuchem jest problem.. 

jestem w trakcie chemioterapii i nie za bardzo mogę teraz chodzić po sklepach..))

np. cos takiego ? w wersji xl.

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/kina-domowe/kolumny-audio/kolumny-indiana-line-nota-260-orzech-2-szt?gclid=CjwKCAjwrKr8BRB_EiwA7eFapoJNkvaY9APhWWt-tQjbTOWiqzA6_YDerVMZl1pSj357BL2X1BtU-hoC7j8QAvD_BwE

Edytowano przez leszekmw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nietety klient wycofał się z transakcji.. , więc dalej jestem w czarnej  du...

a tak na marginesie , ten gość  wymienił niedawno kolumny na polecane elaci b6 i mówi że nie za bardzo odczuł różnice na plus , może troszkę w basie ale raczej nie na tyle co koszt tej operacji.. , jest zawiedziony raczej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4Home...żarcik miał być...)))...z sutka...))

 

mam nadzieję że jedno z ostatnich pytań..

wieża 670d już do mnie jedzie powoli )))

które kolumny..., choć wiadomo że dobrze by było połączyć ekonomię z jakością..))))

heco 300

monitor audio monitor 100

tannoy mercury 7,2

monitor audio bronze 2 

dali oberon 3

indina line tesi 261

elac debut 6,2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kubad napisał:

Kupiłeś samą elektronikę bez kolumn? 

A co jesli bedzie tak jak pisał....

 

Dnia 20.10.2020 o 12:28, leszekmw napisał:

ten gość  wymienił niedawno kolumny na polecane elaci b6 i mówi że nie za bardzo odczuł różnice na plus

Bo to co kupiłeś bedzie ograniczać wszystkie te kolumny ktore wymieniles?

Pytanie oczywiście do autora tematu czyli @leszekmw

Niepisana zasada jest taka ze najpierw szukamy kolumn a najlepiej kolumn z wzmacniaczem.

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Miro 84 oczywiście masz rację.

ale nie zawsze można wsadzić duży sprzęt z racji ograniczonego miejsca lub po prostu nie chcąc zagracać pokoju. do tej pory miałem kino yamahy przez 20 lat ..wystarczy ..

kolumny również musza być małe.

sprzęt miał byś w miarę nowoczesny i prosty w obsłudze , estetyczny. sądzę że 670d to nie najgorszy wybór.. , a że ma niedoskonałości to dlatego chciałbym jakoś je poprawić w miarę rozsądnie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem Wam podziękować za pomoc i wypowiedzi..

więc ostatecznie sprzęt podłączony do heco 300. myślałem jeszcze o elacach b6 ale po rozmowie z Q21 wyszło na heco..

na razie gra to jako tako , musze poustawiać wszystko , kolumny muszą trochę popracować.. , ale już słychać że to nie podłogowe.))

jakoś w końcu nie napisałem wcześniej ale na działce mam sprzęt yamahy z końca lat 90 , wtedy  najwyższy model ampli i cd .. do tego podpięte eltaxy 5 po tuningu..  , tam mam czas na słuchanie muzyki w spokoju , głośno- cicho ..  duuuużo brakuje takim wieżyczkom..))

 

i przede wszystkim chcę podziękować Piotrkowi z Q21 za pomoc w wyborze ..wytłumaczenie niektórych kwestii.. , polecam wszsytkim którzy planują jakieś zakupy kierować pytania od razu do niego..

nawiasem mówiąc to kontakt z dwoma pozostałymi ludźmi z "branży" udzielającymi sie tutaj na forum w zasadzie zerowy.. ,jakieś obietnice wycen...  ktoś tam kiedyś zadzwoni itd.....oczywiście nikt nie dzwonił , żadnych ofert..

jeszcze raz dzięki za odpowiedzi . pozdrawiam..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...