Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne


Recommended Posts

Dzień dobry.

Poszukuję słuchawek. Nauszne, po kablu z ewentualną opcją BT. Długo "mocuję się" z decyzją jakie wybrać. Do tej pory używałem po kablu sennheiser hd 202. Nie jestem audiofilem, zboczeńcem dźwiękowym itd ale zakładam różne słuchawki w sklepach z półki 500-600zł i w moim odczuciu moje stare "Zenki",  za które dałem swego czasu pewnie z 200 PLN, grały bezapelacyjnie ładniej. Wśród tych, które mnie nie przekonały są między innymi wszelkiego rodzaju JBL i SONY (wh-ch700n) z półki do 500zł.

W Toruniu, koło którego mieszkam, ciężko z dostępnością do AT, Sennheiser, AKG itp żeby potestować. Udało mi się dorwać model Audio Technica ATH ANC 500BT i Sennheiser HD 4.5. No nie było źle. I teraz dylemat. Gdyby zawęzić poszukiwania do tych dwóch producentów interesują mnie wyżej wskazane dwa modele oraz:

ath-sr50bt

ath-anc700bt

ath-m50x - ten tylko po kablu.

Czy ma ktoś wiedzę, czy modele (sr50bt i anc700bt) też mają możliwość zarówno BT jak i podpięcia kabla jack3.5? Bo znajduję sprzeczne informacje na ten temat. Jaka jest różnica między nimi, bo cenowo ok 50zł różnicy.

I w ostatecznym rozrachunku, proszę o pomocną dłoń w kwestii wyboru z tych wszystkich modeli. Naczytałem się różnych recenzji, testów, opinii klientów. Stoję w miejscu, chociaż i tak jest postęp, że lawiruję wśród w sumie już tylko 5 modeli słuchawek.

 

Będę wdzięczny, jeśli mnie ktoś jakoś naprowadzi, podpowie.

 

Pozdrawiam

Michał

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-audio-technica-ath-anc700bt/

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audio-technica-ath-sr50bt/

Tu masz porównanie obu modeli. Brzmią zupełnie inaczej. ATH-NC700BT brzmią dość nietypowo jak na tego producenta. Początkowo były znacznie droższe. Są chyba nastawione na klienta który by nie kupił sr50bt. M50xbt bazują na chyba wręcz kultowym modelu słuchawek przewodowych i bardzo popularnych słuchawek od dawna u ATH.

FiiO robi dostawkę robiącą z m50xbt słuchawki bezprzewodowe za około 200 zł.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Podepnę się do tematu, bo nie chcę tworzyć nowego wątku. Też szukam słuchawek gdyż moje niestety padły. Wcześniej miałem zestaw karta dźwiękowa tempotec serenade + soundmagic hp151 (polecone właśnie przez Mobiego, flaszka do dzisiaj się chłodzi za tą propozycję). Zastanawiam się albo nad ponownym kupnem ich lub dołożyłbym do czegoś lepszego. Jedyny problem jaki miałem z aktualnymi był plastik z którego słuchawki zostały zrobione. Spadły raz, z niewielkiej wysokość, a lewa strona całkowicie się rozsypała jakby była ze szkła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...