Skocz do zawartości
Markcox

Wzmacniacz do MA Silver 500 (początkowo: do Klipsch F3)

Recommended Posts

Ale problem dot. Tidala, a ja z niego nie korzystam ;)

Chyba, że problem dotyka wszystkich serwisów streamingowych, więc tu byłaby duża łyżka dziegciu 

55 minut temu, JaZz napisał:

No właśnie, @seba3002 jak tam sytuacja? Może specjalnie popsuli żeby nowy model kupić :D

Mam nadzieję, że nie🙁. Producenci bluesounda raczej nie lecą w kulki jak wiele innych firm. Może "do trzech razy sztuka" i następna aktualizacja przyniesie poprawę. Na tę chwilę korzystam z aplikacji wbudowanej w odtwarzacz. 

Obsługa Tidala bezpośrednio na Node jest bezproblemu, ale Tidal connect poprzez bluesounda na Node to w tej chwili jest bezużyteczne. 

22 godziny temu, Amarok napisał:

Obsługa Tidala bezpośrednio na Node jest bezproblemu, ale Tidal connect poprzez bluesounda na Node to w tej chwili jest bezużyteczne. 

No to akurat nie dobrze świadczy.

Bo to oznacza że nowości w platformach strimingowych moga być problematycznie implementowane.

Czekamy na Spotify bezstratne. Tu może okazać się że wymiana połowy streamerów sieciowych na rynku będzie.

Zobaczymy

Piotr

Z ciekawości, jaki to problem z Tidalem i BS?

Tidal ostatnio zmienił sposób streamowania plików MQA. Pierwotnie zrobili to bez żadnej informacji, później przywrócili stary sposób i dali producentom czas do początku maja na dostosowanie się do zmian. Pytanie, czy to jest jakoś powiązane?

Dnia 8.06.2021 o 07:57, S4Home napisał:

Czekamy na Spotify bezstratne. Tu może okazać się że wymiana połowy streamerów sieciowych na rynku będzie.

Dlaczego wymiana? Mam zamiar kupić node 2i. Bezstratne Spotify dla mnie będzie strzałem w dziesiątkę. 

Może na wszelki wypadek wstrzymać się że streamerem? 

Tylko kiedy to bezstratne Spotify będzie, niby do końca tego roku i w jakiej cenie. Póki co to inwestują w kolejne usługi niezwiązane bezpośrednio z muzyką, a więc podcasty i - od niedawna w audiobooki.