Skocz do zawartości

Pierwszy zestaw stereo, wzmacniacz + kolumny podłogowe 1500 zł


Versuss

Recommended Posts

Spokojnie kolego RLC nic na siłę:)

To tylko alternatywa tych chińskich cyfrowych wzmacniaczy która polecacie z mocą 20watow na kanał. 

Wiem, że wiele ludzi je ma, wiele kupiło i jeszcze wiele kupi, ale umowmy się polecać to do wszystkich tematów typu "stereo do 2 tys zl" ? 

No i po co porównanie do CA 60 skoro to zupełnie inna półka cenowa:)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Bartek_86 napisał:

To tylko alternatywa tych chińskich cyfrowych wzmacniaczy która polecacie z mocą 20watow na kanał. 

Wiem, że wiele ludzi je ma, wiele kupiło i jeszcze wiele kupi, ale umowmy się polecać to do wszystkich tematów typu "stereo do 2 tys zl" ? 

Nie 20w na kanał a 50w ponieważ taki Q5 lepiej sobie radzi z kolumnami o impedancji 4 ohm szczerze to w domu nawet tych 20w nie wykorzystasz w połowie! 

Dlaczego tak często jest polecany ponieważ stosunek jakości do ceny jest rewelacyjny! Zamiast kupować zużyty 30 letni wzmacniacz, masz nowy, tańszy zrobiony z dobrych części! Oraz większy budżet na lepszej jakości kolumny same plusy. Czysta ekonomia już wielokrotnie sprawdzona i potwierdzona pozytywnymi opiniami o Q5. 

Jestem bardzo spokojny 😉

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RLC napisał:

Nie 20w na kanał a 50w ponieważ taki Q5 lepiej sobie radzi z kolumnami o impedancji 4 ohm szczerze to w domu nawet tych 20w nie wykorzystasz w połowie! 

Dlaczego tak często jest polecany ponieważ stosunek jakości do ceny jest rewelacyjny! Zamiast kupować zużyty 30 letni wzmacniacz, masz nowy, tańszy zrobiony z dobrych części! Oraz większy budżet na lepszej jakości kolumny same plusy. Czysta ekonomia już wielokrotnie sprawdzona i potwierdzona pozytywnymi opiniami o Q5. 

Jestem bardzo spokojny 😉

 

Na co dzień do słuchania oczywiście, że nie wykorzystuje się dużej mocy (15W na kanał wystarczy i miło się będzie tego słuchać) natomiast gdy będziesz jednak chciał posłuchać głośniej to wzmacniacz o niskiej mocy szybko się skończy (jak wzmacniacz leci na 80% i więcej swojej mocy to już nie dźwięk tylko krzyk - robi się dużo hałasu i wszystko się rozlewa) 

Cena na pewno świetna - może będzie mi kiedyś dane tego posłuchać i podzielić waszą opinię :)
Co do starych piecyków to również nie polecam, najczęściej trzeba od razu robić przegląd, bo zawsze coś nie domaga.
Jasne jest też, że lepiej dołożyć do lepszych kolumn.

No nić może koleżanka zakupi Q5 i się podzieli opinią, z tym że jak będzie po przesiadce z taniej mini wieży to więcej niż pewne, że nowy zestaw jej się spodoba ;)

A tak na marginesie, zajrzałem na temat o "Q5" niestety dotrwałem tylko do drugiej strony bo z tymi kabelkami głośnikowymi to sobie jaja robicie, że słyszycie różnicę prawda?? :D:D

sorki nie mogłem się powstrzymać :D 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Bartek_86 napisał:

Cena na pewno świetna - może będzie mi kiedyś dane tego posłuchać i podzielić waszą opinię :)

A tak na marginesie, zajrzałem na temat o "Q5" niestety dotrwałem tylko do drugiej strony bo z tymi kabelkami głośnikowymi to sobie jaja robicie, że słyszycie różnicę prawda?? :D:D

sorki nie mogłem się powstrzymać :D 

Zachęcam do posłuchania Q5 naprawdę warto! 

Trzeba było czytać więcej są wpisy ze znacznie droższymi kolumnami 😉 

Co do kabli nic tam nie pisałem bo ja też różnicy nie słyszę 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...