Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawelcz

Wzmacniacz lampowy RS TubeAmp MK 2

Recommended Posts

Witam
Mam do sprzedania wzmacniacz lampowy RS TubeAmp wersja MK 2. Zbudowany na nowych częściach, wszystko (włącznie z obudową, lampami i trafami) kupione w sklepie sklep.lampyelektronowe.pl. Lampy JJ oraz RFT. Wzmacniacz w pełni sprawny, bez żadnych brumów itp. Linki do ogłoszenia na olx oraz allegro lokalnie:

https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-lampowy-rs-tubeamp-mk-ii-CID99-IDGeWlq.html#db7778cf2b
https://allegrolokalnie.pl/oferta/wzmacniacz-lampowy-rs-tubeamp-mk2

Pozdrawiam

Witam

Dźwięk jest dobry, ale jak dla mnie trochę za ciemny, brakuje mi trochę żywej i szczegółowej góry. Ogólnie wzmacniacz gra bardzo przyjemnie i ciepło, więc jeśli ktoś lubi takie brzmienie to polecam. Ja jednak jestem fanem mocno rozjaśnionego i szczegółowego brzmienia ale też z mocnym i wyraźnie zaznaczonym, kontrolowanym basem. Oczywiście wiele będzie zależeć też od kolumn, moje z natury grają dosyć ciepło więc ten wzmacniacz tylko potęguje to wrażenie.

Natomiast na pewno nie brakuje mu mocy. Niby tylko 5W ale przy moich kolumnach 86dB słucham na max 1/3 odkręconej gałki (przy źródle na poziomie 2Vrms ustawionym na maks. poziom), a dając jeszcze głośniej nie słychać żadnego przesterowania więc jeszcze jest spory zapas.

Obniżyłem cenę na 1400.

Pozdrawiam

Edytowano przez pawelcz