Skocz do zawartości

Głośniki do denon avr 3313


Bartek Maciek Dygudaj

Recommended Posts

Hej mam demona avr 3313

Chciałbym zakupić głośniki najlepiej 7.1 lub 5.1 kwota ok 4 tys zł. 
polecicie jakiś zestaw ?

drugie pytanie czy 7.1 ma sens jesli fronty postawie na ziemi a u góry bardziej na rogach ściany zawieszę surroundy plus z tylu za kanapa  czy musza być po bokach ?? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam demona avr 3313
Chciałbym zakupić głośniki najlepiej 7.1 lub 5.1 kwota ok 4 tys zł. 
polecicie jakiś zestaw ?
drugie pytanie czy 7.1 ma sens jesli fronty postawie na ziemi a u góry bardziej na rogach ściany zawieszę surroundy plus z tylu za kanapa  czy musza być po bokach ?? 
A jaki duży pokój masz???
Jeśli chodzi o ustawienie 5.1 vs. 7.1 to zdecydowanie jest lepsze 7.1ecb4e2d1e85aa343aba97e7742c677b5.jpg

Nic to nie da że fronty plus nad nimi głośniki bo sam AVR nie ma takich ustawień kolumn

Wszytko dolne głośniki powinny być na wysokości uszu tak 90-120cm od ziemi. Tyłu nie mogą być podwieszone pod sufitem bo to cały efekt jest do dupy

Jakie to mają być kolumny +używane czy nowe) i czy sub ma być w zestawie?a5194b35119d70b67d564e73a2162245.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bali napisał:

Szczerze, zrób porządnie 5.1 i też będziesz zadowolony. Co to da że powiesisz extra kolumny pod sufitem, na jaki efekt liczysz Atmos czy co???
Twój Denon nie ma takich kodeków DtsX czy Atmos nic też nie da że powiesisz skoro to nie będzie grało a jak już będzie to tylko zamęt wprowadzi.

Ok tylko jakie :) bardziej te dwa myslalem jak tweety dodatkowe przy odtwarzaniu muzyki :)  Oczywiście nie upieram się nad 7.1 dlatego pytam. :) I dalej pytanie jaki zestaw głośników ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
W kwocie 4000zł lepiej postawić na system 5.1, z którego będziesz bardziej zadowolony. Rozwiązaniem mogą być:
1. Fyne Audio F303set - dynamiczne brzmienie, z szybkim basem i dobrą lokalizacją.
2. Pylon Audio Pearl 25set - przestrzenniejsze brzmienie, z naturalniejszym środkiem. 
Jeśli chodzi o subwoofer to z ciekawych opcji masz Fyne Audio F3.8 lub Klipsch R12sw. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2020 o 19:00, Bali napisał:

Nowe czy używane?
Heco, Monitor Audio, Pylon Audio, Melodika coś z tego bym szukał do Denona. Nie zapomnij że sub robi robotę w kd. Miałem kiedyś 7.1 ale wszystkie kolumny były na ziemi, fronty to były Dali Zensor7 a tyły 4xDali Zensor1 na standach 90cm.

Pogadałem z jednym monterem hifi. Znalazłem ostatnia dostępna serie Dali 7  w bardzo dobrej cenie. Sam był zdziwiony i mówił ze w tej cenie raczej ciężko wyrwać coś lepszego. Zatem bardzo dziękuje za pomoc i wszytskie rady. 
zakupilem dziś zestaw Dali 7, Dali 1 i Dali vocal. 
Na sub przyjdzie czas narazie musi starczyć ten ze starego sprzętu :). 

Edytowano przez Bartek Maciek Dygudaj
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadałem z jednym monterem hifi. Znalazłem ostatnia dostępna serie Dali 7  w bardzo dobrej cenie. Sam był zdziwiony i mówił ze w tej cenie raczej ciężko wyrwać coś lepszego. Zatem bardzo dziękuje za pomoc i wszytskie rady. 
zakupilem dziś zestaw Dali 7, Dali 1 i Dali vocal. 
Na sub przyjdzie czas narazie musi starczyć ten ze starego sprzętu :)
Znajomy też 2tyg temu w MM za 2tys zł kupił Dali Zensor7, co prawda z wystawy bez kartonów ale pełnoprawną gwarancja od Horn jest.
Pamiętaj aby zapisać kolumny na stronie Horn to przedłużona gw będzie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...