Skocz do zawartości

DAC WOLF2 wersja rozszerzona+zasilacz


hlary

Recommended Posts

Witam. Czy ktoś używa tego DAC-a w nowej wersji ? Wiem, że wersja druga jest inna niż wersja pierwsza. Jakie są Wasze opinie. Na http://www.highfidelity.pl/@main-3789&lang= jest bardzo pozytywna opinia Wojciecha Pacuły, ale z opiniami jest tak, że można je zamówić. 

Więc chcę zasięgnąć Waszych doświadczeń.

 

Edytowano przez hlary
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hlary napisał:

Witam. Czy ktoś używa tego DAC-a w nowej wersji ? Wiem, że wersja druga jest inna niż wersja pierwsza. Jakie są Wasze opinie. Na http://www.highfidelity.pl/@main-3789&lang= jest bardzo pozytywna opinia Wojciecha Pacuły, ale z opiniami jest tak, że można je zamówić. 

Więc chcę zasięgnąć Waszych doświadczeń.

 

Hej,

Ja posiadam, używam i jestem zadowolony.

Gra w zestawie z Pioneer A676, CD Denon, Chromecast, Magnat 673.

Przesiadłem się na niego z budżetowego Fiio.

Porównywałem ostatnio z Dac wbudowanym w Marantz PM6006 i Nostromo bardziej mi się podobał.

Masz 4 możliwości regulacji barwy, co uważam za plus.

Dedykowany zasilacz jest zdecydowanie dobrą inwestycją.

Osobiście porównałbym jeszcze go z Arcamem rDac często polecanym przez Piotra w podobnych pieniądzach.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, S4Home napisał:

Co w opiniach Pana Wojtka nie jest pozytywne? Pokaż mi artykuł w którym nie poleca danego produktu, albo jasno pisze na łamach czasopisma że nie poleca? DACa nie znam. Zaznaczam żebyś go wypożyczył i sprawdził sam.

 

Piotr

No właśnie. Na razie zbieram informacje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kupowałem w Q21 i trochę im zawierzyłem. Poradzili ten wzmacniacz. Podałem tylko jaką muzykę słucham i czego oczekuję. Jestem zadowolony. Nie miałem nigdy innej hybrydy. Z niczym jej nie porównywałem. Wcześnie to był Yamaha AS-501 i z Klipschami grało to mocno, energetycznie, ale dużo góry i dołu w sposób dudniący. Bardziej to czyniło z mojego salonu wnętrze BMW (młodzi w ich BMW dudnią i z samochodu robią komorę bassreflexu). Kolumny teraz to Tannoy-e Revolution XT6 F i grają bardzo dobrze. Góry mają dużo, a dól jest mniejszy, ale chyba bardziej uporządkowany. I co najważniejsze pojawił się super środek. Wzmacniacz jest super do tych kolumna, teraz Audiolab M-DAC+ jeszcze bardziej uporządkował dół i basy.

 

Edytowano przez hlary
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, hlary napisał:

I co najważniejsze pojawił się super środek.

Też miałem klipsche i jest dokładnie jak piszesz. Energetycznie, skrajami pasm i robi wrażenie. Może nie porównałbym ze stereotypem BMW, ale mają łupnąć i łupią. Ale jeśli już chciałbyś doszukać się szurania miotełek o talerze w utworze to niestety, ale te kolumny nie są od tego. Słabo w średnicy. Niby fajne granie, ale mocno kompromisowe, coś za coś. Kupisz neutralne kolumny i jest niby wszystko, ale znowu jak sobie przypomnisz klipsche to te nowe grają jakoś bezpłciowo, anorektycznie. Lepiej nigdy nie mieć klipschów :) bo potem czegoś brakuje. Ja bardziej myślę o bliźniaku twoich XT6 czyli Fyne 501. Trochę więcej w nich dołu i energii no i z ciekawą średnicą. Tak trochę z sentymentu do klipschów. Ale to melodia przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się zdziwiłem, bo wg opinii one mają dużo fajnego dołu. U mnie nie słyszałem tego. Ale jak kupiłem Audiolab M-DAC+ to ... pojawił się piękny dół. Taki soczysty i miękki. Czyli kolumny potrafią go wygenerować, a to raczej problem przetwornika. Teraz wszystko (Yamaha WXC-50 z Deezerem i Yamaha CD-S700) puszczam coaxialami przez Audiolaba. I jest lepiej.

Edytowano przez hlary
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...