Skocz do zawartości

Onkyo TX8390 plus Elac 2.0 B 6.2


Tomasz Szulc

Recommended Posts

Witam,

Zastanawiam się nad złożeniem pierwszego zestawu stereo, byłem na odsłuchu w zeszłym tygodniu i słuchałem tych elaców z NADem C338 i Yamahą RN 602. W Nadzie brakowało mi dołu, Yamaha była fajniejsza, ale to nadal nie to. Poczytałem w internecie na temat tego Onkyo i zastanawiam się, czy byłby to dobry wybór do tych kolumn? Jak z awaryjnoscia tych amplitunerów? Czy może lepiej zastanowić się nad Yamahą RN 803D z tymi Elacami? Top Hi-Fi we Wrocławiu nie ma tego modelu Onkyo. 

Z góry dziękuję za sugestie 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
W Top Hifi posłuchasz jedynie sprzętu, który mają w dystrybucji więc wybór nie będzie zbyt bogaty. Jeśli miałoby paść na wspomniane Elac to polecam posłuchać z cieplejszym wzmacniaczem takim jak NAD C356BEE, Audiolab 6000a czy Vincent sv500. 
Yamaha RN803d pomimo tego, że jest chłodniejsza niż wyżej wymienione wzmacniacze także sprawdza się dobrze z Elac b6.2 i warto posłuchać takiego połączenia tym bardziej, że bas jest obszerniejszy niż w przypadku RN602 czy cyfrowego NADa. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny oraz wypożyczenia sprzętu do domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Onkyo 8390 i RN 803 moim daniem da Ci więcej doły niz w 602 i 338.

Mamy te kolumny i mamy ta elektornike.

Zapraszam

W Topie sprawdziłeś 803 + B6.2?

Jeszcze nie, muszę umówić się na drugi odsluch, żeby posłuchać 803. Dzięki, postaram się podjechać niebawem 🙂

1 godzinę temu, Q21 napisał:

Cześć,
W Top Hifi posłuchasz jedynie sprzętu, który mają w dystrybucji więc wybór nie będzie zbyt bogaty. Jeśli miałoby paść na wspomniane Elac to polecam posłuchać z cieplejszym wzmacniaczem takim jak NAD C356BEE, Audiolab 6000a czy Vincent sv500. 
Yamaha RN803d pomimo tego, że jest chłodniejsza niż wyżej wymienione wzmacniacze także sprawdza się dobrze z Elac b6.2 i warto posłuchać takiego połączenia tym bardziej, że bas jest obszerniejszy niż w przypadku RN602 czy cyfrowego NADa. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny oraz wypożyczenia sprzętu do domu.

Dzięki, napiszę do Was na dniach. A jak te kolumny zgrywają się z ww Onkyo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...