Skocz do zawartości

Wzmacniacz pod Eltax CT600


Komanczo

Recommended Posts

Dzień Dobry wszystkim:) To mój pierwszy wpis na forum i mam nadzieję, że uda mi się go napisać poprawnie:) Szukam wzmacniacza stereo do moich kolumn podłogowych marki Eltax model CT600. Przeszukałem prawie całe forum ale nie mogłem znaleźć za dużo informacji o nich ponieważ jest to produkt duński i rzadko dostępny na polskim rynku. Szukam używanego wzmacniacza do max 500zl. Z racji, że mieszkam w Danii szukam również na duńskich portalach i wpadły mi w oko 3 wzmacniacze stereo, które mają dobre opinie na forum. Pierwszym z nich jest Denon DRA-585RDS, drugim Yamaha RX-396 a trzecim Denon PMA-720. Mój pokój ma ok 20m2 i jest w kształcie prostokąta natomiast kolumny będą stały pod ścianą przy jego dłuższym boku. Dotychczas, do napędzania kolumienek używam starą wieżę Sony i nie ukrywam, że nie jest ona w stanie dobrze rozpędzić tych głośników. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc i dobrze doradzić. Szukam tylko i wyłącznie sprzętu używanego:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...