Skocz do zawartości

Crisss821

Recommended Posts

Witam , posiadam amplituner Marantz NR1510 i dwa głośniki Dali fazon Sat które chciałem wykorzystać jakoś satelity . Poszukuje małych kolumn na przód oraz głośnika centralnego . Może mi ktoś jakieś polecić ? Pozdrawiam 
A jaki masz budżet, jaki masz duży pokój? Jeśli Masz już Dali to buduj dalej w tym kierunku, albo fazon fronty oraz środkowy LCR lub Zensory na fronty i central. Marantz lubi się z Dali. Subwoofer to albo Dali e12F albo SvS sb2000 w górę lub Velodyne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bali napisał:
12 godzin temu, Crisss821 napisał:
Witam , posiadam amplituner Marantz NR1510 i dwa głośniki Dali fazon Sat które chciałem wykorzystać jakoś satelity . Poszukuje małych kolumn na przód oraz głośnika centralnego . Może mi ktoś jakieś polecić ? Pozdrawiam 

A jaki masz budżet, jaki masz duży pokój? Jeśli Masz już Dali to buduj dalej w tym kierunku, albo fazon fronty oraz środkowy LCR lub Zensory na fronty i central. Marantz lubi się z Dali. Subwoofer to albo Dali e12F albo SvS sb2000 w górę lub Velodyne.

 

Witam , pokój ma jakieś 17m. Myślałem o mniejszych głośnikach ponieważ muszę je ustawić na szafce koło telewizora. Jeżeli chodzi o budżet to powiedzmy ze mogę sobie pozwolić na troszkę droższe głośniki ale tez bez szaleństw :). Zastanawiałem się nad modelem on wall ale nie wiem jak takie rozwiązanie się sprawdza . Dodaje zdjęcie żeby pokazać jak jak to ma wyglądać . Jeżeli chodzi o sub to myślisz ze można tutaj się pokusić o inną firmę ? Dali z tego co się orientuje ma suby zamknięte a ja jakoś nie jestem przekonany do takiego rozwiązania .

E011338C-C4EB-43F9-832B-B2411A4D0CD7.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...