Skocz do zawartości

Jest ktoś z Nowej Soli?


Recommended Posts

33 minuty temu, Jason Victis napisał:

Nie będę płacił 150zl za kabel, żeby dowiedzieć się że to na pewno nie on.

Nie masz innego kabla żeby sprawdzić? Nie musisz kupować nowego za 150zł... Przecież możesz wziąć dowolny, jak będzie krótszy to na chwilę przysuniesz bliżej sub do amplitunera. Spytaj się znajomych czy ktoś nie ma amplitunera (albo nawet miniwieży) z wyjściem na sub i czy mógłbyś przyjechać ze swoim subem i go sprawdzić?

Masz w menu amplitunera opcję,że ma grać subwoofer? Może przez przypadek został wyłączony...

Sprawdzałeś czy wszystkie kable są odpowiednio mocno włożone do gniazd?

Sub masz włączony na stałe, czy jest na standby?

Co to za amplituner oraz sub?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RoRo napisał:

Nie masz innego kabla żeby sprawdzić? Nie musisz kupować nowego za 150zł... Przecież możesz wziąć dowolny, jak będzie krótszy to na chwilę przysuniesz bliżej sub do amplitunera. Spytaj się znajomych czy ktoś nie ma amplitunera (albo nawet miniwieży) z wyjściem na sub i czy mógłbyś przyjechać ze swoim subem i go sprawdzić?

Masz w menu amplitunera opcję,że ma grać subwoofer? Może przez przypadek został wyłączony...

Sprawdzałeś czy wszystkie kable są odpowiednio mocno włożone do gniazd?

Sub masz włączony na stałe, czy jest na standby?

Co  za amplituner oraz sub?

Pozdrawiam

Panowie jakby był jakiś pkt to bym nie logował się na forum i nie szukał tutaj pomocy, to samo jakbym miał znajomego że sprzętem do którego bym mógł podłączyć. Żenada, wy macie ludzi za debili? 

Napisałem post ponieważ szukam pomocy a nie banalnych rad na które wpadłaby moja żona laiczka. 

Onkyo 686 i klipsch rw 100sw 😒

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, RoRo napisał:

 

2 godziny temu, Kubakk napisał:

 

Wywieś na drzewie w mieście ogłoszenie :D

 

 

2 godziny temu, Kubakk napisał:

 

Widzę że to forum jest pełne bardzo kompetentnych i rzetelnych fachowców. Kto napisał że za darmo? 

A ile tacy fachowcy jak Ty chcieli by za podłączenie sub do amplitunera i osłuchanie go 30 sec? 

Mam nadzieję że powyższa rada była darmowa? 

Tracić czas... Miło że poświęciłeś go trochę odpisując na posta. 

Buractwo i tyle w temacie. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego @Jason Victis, jeśli w Nowej Soli nie ma punktu audio czy ludzi, do których można wpaść i zdiagnozować problem, na forum również dobrze może nie być ludzi z Nowej Soli. I jak widać, takich tu brak, ale niejeden stara się pomóc mimo wszystko na odległość.  Jeśli podtrzymujesz swoje obraźliwe zdanie na temat kolegów biorących udział w tej rozmowie, proponuję, abyś zalogował się na innym forum, ponieważ na tym nie tolerujemy tego typu odzywek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym żebyśmy się zrozumieli. Amplituner i subwoofer są na gwarancji. Jedno ma jakąś wadę. Chcę sprawdzić sub czy to on. Jeśli nie to na pewno przekaźnik w amp. Potrzebuję podpiąć na 30 sec lub dać do odsłuchu komuś z Nowej Soli aby dał mi pewność. Wiem gdzie leży Zielona Góra ale jakbym chciał z...  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sprzęty są na gwarancji to reklamacja! Swoją drogą odległość 20 km to jest max 30 minut jazdy autem. Poświęcisz godzinkę razem ze sprawdzeniem i będziesz w domu. Skoro ci się nie chcę to już twój problem!

Dostałeś tyle porad na ile byliśmy wstanie pomóc na odległość. Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Jason Victis napisał:

Panowie chciałbym żebyśmy się zrozumieli. Amplituner i subwoofer są na gwarancji. Jedno ma jakąś wadę. Chcę sprawdzić sub czy to on. Jeśli nie to na pewno przekaźnik w amp. Potrzebuję podpiąć na 30 sec lub dać do odsłuchu

No to wpadnij do tych salonów które sa kilka postow wyżej i powiedz jak wyglada sytuacja. Na pewno podłącza i jedno i drugie w celu sprawdzenia i nie zdziwiłbym sie gdyby to zrobili za free! Zadzwoń do nich i spytaj czy jest taka opcja zanim tam pojedziesz. 

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się tyczyło sarkastycznego wpisu '' 'kolegi' , który kazał mi się ogłaszać na słupie i pilnował żeby nie daj Boże, ktoś nie był stratny za udzieloną mi pomóc.

A to moje to każdy wyłapał...

Nie, juz nie liczę tu na pomoc. Grubo się pomyliłem. Garstka tu ludzi, którzy znają się na rzeczy i pomagają rzeczowymi odpowiedziami. 

Założyłem drugi temat, bo na tamtym uzyskałem w końcu konkretną podpowiedz, a teraz szukałem kogoś z mojego miasta żeby odsłuchał i potwierdził. 

Wszystko kupione przez internet i nie chce dopuścić  do sytuacji że odeślę na gwarancję dobry sprzęt, ponieważ nie miałem pewności co się posypało. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jason Victis napisał:

Wszystko kupione przez internet i nie chce dopuścić  do sytuacji że odeślę na gwarancję dobry sprzęt, ponieważ nie miałem pewności co się posypało. 

Gwarancja właśnie po to jest nie kombinuj tylko odeślij sprawdzą i tyle. Po co te nerwy w całym temacie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...