Skocz do zawartości

Zestaw wzmacniacz plus słuchawki do 2000 zł


Recommended Posts

Posiadam słuchawki Audio Technica DSR7BT ale nadszedł czas na dokupienie czegoś typowo stacjonarnego. Jestem ogólnie zielony w temacie ale chodzi mi o wzmacniacz oraz słuchawki. W obecnych uwielbiam ich detaliczność oraz czystość dźwięku. Najczęściej słucham rocka, metalu, solidna porcja bębnów oraz gitar. Czy coś konkretnego za kwotę 2000 PLN znajdę oraz czy będzie to jakaś kolosalna różnica w porównaniu do posiadanego sprzetu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli podobało Ci się detaliczne brzmienie ATH MSR7 to AudioQuest NightOwl będą zupełnym przeciwieństwem. Jeśli chciałbyś w dalszym ciągu zachować dynamiczne i szczegółowe brzmienie to polecam zwrócić uwagę na Audio-Technica ATH-AD900X w połączeniu z iFi Audio Zen DAC.  Jeśli chciałbyś nieco muzykalniejsze brzmienie z mocniejszym dołem to konstrukcja zamknięta ATH A990Z mogłaby przypaść Ci do gustu. 

W nieco wyższym budżecie masz świetne słuchawki Hifiman Sundara, które zagrają precyzyjnie z bardzo dobrą przestrzenią i separacją. Jako wzmacniacz świetnym uzupełnieniem były Fiio K5Pro, który doda od siebie nieco masy i przyjemniejszej średnicy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...