Skocz do zawartości

Zakup używanego amplitunera do 1500zł.


Mikołaj Kaczmarek

Recommended Posts

a próbowałeś w tej całej gimnastyce zmienić fronty na małe?

I tak z innej beczki, możesz wrzucić jakiś szkic pomieszczenia z rozstawieniem kolumn? I z zaznaczeniem na tym szkicu dla którego miejsca robiłeś kalibrację przedstawioną na zdjęciach? Masz straszne rozjazdy pomiędzy przeciwległymi kanałami. I gdzie w tym całym układzie 7.1 jest central?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Markcox napisał:

a próbowałeś w tej całej gimnastyce zmienić fronty na małe?

I tak z innej beczki, możesz wrzucić jakiś szkic pomieszczenia z rozstawieniem kolumn? I z zaznaczeniem na tym szkicu dla którego miejsca robiłeś kalibrację przedstawioną na zdjęciach? Masz straszne rozjazdy pomiędzy przeciwległymi kanałami. I gdzie w tym całym układzie 7.1 jest central?

Z konfiguracji głośników (4a2.) zmieniłem SW z YES na PLUS i teraz działa sub na wszystkich kodekach. Central jest odłączony bo półkę będę mocował jak mi przyjdzie. Rozjazdy są bo biurko (a tam była robiona kalibracja na pierwszej pamięci) mam w jednym kącie pokoju a głośniki są rozłożone mniej więcej po równo, brakuje mi jeszcze Standów do dwóch kolumn, one stoją aktualnie (jeden na biurku a drugi na podłodze) dlatego są takie rozjazdy, wiem o tym doskonale że na razie te ułożenie kolumn nie jest idealne i po kalibracji je tak rozjechało, ale tak jak mówię półka do centralnego będzie mocowana,a standy też mam w planach kupić. 

Zostało teraz ogarnąć ten access point o ile to jeszcze działa (rok 2011/2012 chyba produkcji, a witryna w którą trzeba się wbić nie odpala)

Edytowano przez Mikołaj Kaczmarek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...