Skocz do zawartości

Głośniki przednie do 2 tys.


John

Recommended Posts

Część wszystkim, posiadam Denon1912 ,pokój 25m , zaczynam kompletować kino Ampl. Kupiony teraz czas na przody lubię głęboki mięsisty bas dźwięk dynamiczny mocny lubię jak czuć ze głośniki maja moc. Wpadło mi w oko parę modeli Heco aurora 700 czytałem ze grają ładnym głębokim basem , Wharfedale Diamond 11.3 ,WHARFEDALE DIAMOND 230 nie wiem który lepszy model z tej firmy i ostatni,i ostani model Canton GLE 496 slucham hip hop i techno muza dyskotekowa. Kino muzyka 50-50. dziękuje za odpowiedzi , pozdrawiam.

Edytowano przez John
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bali napisał:
6 minut temu, John napisał:
A jeśli byś miał wybierać z moich modeli to które?

A które słuchałeś i czemu akurat te? Pamiętaj masz 25m2 to nie jest mały pokój. Ja podałem swoje typy które by mogły się spodobać do Twoich upodobań muzycznych.

Mieszkam francji i te są dostępne tu do kupienia nie słyszałem z tego co wyczytalem to te ,WHARFEDALE maja ładny bas nie wiem który lepszy model 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Z kolumn, które masz na uwadze najlepszym rozwiązaniem byłyby Heco Aurora 700. Jest to brzmienie muzykalne z mocnym basem i nasyconą średnicą. Góra jest rozdzielcza ale na pewno nie kłująca. 
Jeśli miałbym zaproponować Pylona to koniecznie Pearl 25, który jest najbardziej udanym modelem z serii Pearl. Brzmienie jest najpełniejsze, bas sprężysty, średnica naturalna. 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...