Skocz do zawartości

Jakie sluchawki do uszu?


jagon

Recommended Posts

Witam, nosze sie z zamiarem kupna skuchawek do uszu, poniewaz aktualne zaczely charczec. Nie jestem zbyt wymagajacy, wazne, aby nie rozlecialy sie po 'kilku' dniach i dosc dobrze oddawaly bass. Podobaja mi sie te z gumkami na koncach, zdecydowanie mocniej łupiąicon_smile.gif powiedzcie mi jeszcze jak wyglada sprawa z wzmacniaczem sluchawkowym(?) Spotykam sie z tym 1raz. Za sluchawki max 150 zl. Co polecacie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam, nosze sie z zamiarem kupna skuchawek do uszu, poniewaz aktualne zaczely charczec. Nie jestem zbyt wymagajacy, wazne, aby nie rozlecialy sie po 'kilku' dniach i dosc dobrze oddawaly bass. Podobaja mi sie te z gumkami na koncach, zdecydowanie mocniej łupiąicon_smile.gif powiedzcie mi jeszcze jak wyglada sprawa z wzmacniaczem sluchawkowym(?) Spotykam sie z tym 1raz. Za sluchawki max 150 zl. Co polecacie?


Witaj.
Nie piszesz ważnej rzeczy: mają być do sprzętu stacjonarnego, czy przenośnego?
Bo "z gumkami na końcu" to raczej do "empetrójki", ale wzmacniacz słuchawkowy to już raczej stacjonarnie...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To słuchawki Creative Aurvana (nie wiem, czemu sprzedający nazwał je dodatkowo "in ear"? - tego nie ma w oryginalnej nazwie). Używam ich od półtora roku - zwłaszcza w podróży, bo nieźle izolują od otoczenia i można USŁYSZEĆ, co gra. Przede wszystkim: nieźle brzmią, czysto i dość szczegółowo, wg mnie dość wiernie (jak na douszne), choć mają swoje niedostatki...
Ale jeśli Autor wątku szuka czegoś z basem, co "nieźle łupie", to może lepsze byłyby Creative Ep-630? Brzmienie o wiele mniej szczegółowe, mniej góry, za to basik wielu już zadowolił. icon_smile.gif A brzmią mimo wszystko nieźle! Ma je mój syn, i bardzo sobie chwali. (Choć do Aurvana im daleko...)

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...