Skocz do zawartości

Zestaw 5.1+Atmos Kolumny białe HECO AURORA 1000 vs Jamo Concert C97 II


Dziubson

Recommended Posts

55 minut temu, S4Home napisał:

Nie znam tych kabli z czystej miedzy do 4 zl.

Ale znam i jestem pewien że jak weźmiesz więcej to dobrą cenę uzyskasz na Procab LS 25. Dobry kabel nadający się także pod tynki.

Piotr

To jeśli mówimy o  przedziale cenowym ok 12-13 za m2 to widziałem też Melodika BWC2250 Black & White Przewód głośnikowy OFC klasy 4N 2x2,5mm2, więc nie wiem które lepsze w tym przedziale cenowym? kabel bedzie tylko puszczony w scianie na ok 130 cm od podlogi na tylniej scianie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzień dobry,

podsumowując chyba zdecyduje się za zestaw amplituner Yamaha RX-V6A + Zestaw kolumn kina domowego Heco Aurora 1000 + 300 + Center 30 + Sub 30 A w kolorze "ivory white".

Nie znajdę chyba lepszego zestawienia do 10 000 zł ampli + zestaw głośników w kolorze białym , które będzie mi grało lepiej w poniższym wnętrzu:

Głośniki na szybko oznaczone kolorem niebieskim, sub planuje postawić po lewej stronie przy ścianie w okolicach frontów.

PARTER_SALON.JPG.ebaf46dbc5e9b698113fe82b92de6d91.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,podłączę się do tematu bo mam bardzo podobny dylemat.

Czy powyższe porady odnośnie doboru kolumn mogę zastosować w przypadku Yamahy rx-v779 i czy mogę prosić o propozycje cen zestawów 700 ,1000 i subwoofera, z góry dzięki.

 

Drugie pytanie czy za 40% ceny wyjściowej warto kupić jeszcze ten amplituner ,czy lepiej kupić coś nowszego?

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po zestawieniu z rzeczywistością w kwestii dostępności , decyduje się na zakup Denon AVR-X2700H. Liczę, że będą fajnie grały z zestawem HECO AURORA 1000

Podsyłam dla osób, którzy mieli podobny dylemat jak ja, strony z porównaniem parametrów i funkcjonalności:

https://www.zkelectronics.com/compare/denon-avr-x2700h/uk/yamaha-rx-v6a/asia-and-general/

https://www.bhphotovideo.com/c/compare/Yamaha_RX-V6A_vs_Denon_AVR-X2700H/BHitems/1583464-REG_1585634-REG

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ceny pytaj nas telefonicznie albo na maila.

To są bardzo konkurencyjne modele mimo różnych punktów przyznawanych w różnych testach.

One tylko grają inaczej.

Yamaha dostarczy więcej energii i kopa, denon zagra miękko i basowo.

To czy chcesz używany 779 zależy od twoich oczekiwań. To był dobry model. Popatrz tylko na jego stan i ile go będziesz używał.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o 779 to aż przerasta moje potrzeby,został mi polecony przez znajomego, miałem też możliwość usłyszeć jego możliwości przed zakupem. Udało mi się go kupić za 1600zł w stanie kolekcjonerskim ,wręcz pedantycznie utrzymanym. Zanim się zainteresowałem tym modelem wachałem się między v685 a v6a ale jak usłyszałem 779 w akcji wraz zestawem 5.1 Heco Music Style 1000 stwierdziłem że wcale nie potrzebuje najnowszych modeli.

I właśnie takiego brzmienia oczekuję od kolumn które chcę kupić . Pytanie czy znajdę coś co wyda z siebie takie brzmienie tylko w troszkę niższej kwocie,czy Aurory 1000 mają podobną charakterystykę?

 

Dodam jeszcze że kolumny mogą być z drugiej ręki.

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...