Skocz do zawartości

Mocne budżetowe stereo do dużego salonu na szafkę RTV


pitersc

Recommended Posts

7 godzin temu, Tomasz Godlewski napisał:

będę chciał puścić dźwięk z tv na wzmacniacz gdyż jest jedno wejście optyczne które będzie wykorzystane przez streamer audio.

Potrzebujesz wtedy switch optyczny najlepiej z pilotem do podłączenia TV ze wzmacniaczem. 

Z tego co widzę kolega mieszka blisko mnie, zapraszam na przysłowiową kawę z odsłuchem, cięższe klimaty też znajdziemy do posłuchania 😉 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Po przeczytaniu kilku recenzji i odsłuchu w taga harmony, zdecydowałem się na hybrydę, miała być taga hta 700 v.3 USB i z tą myślą pojechałem do nich, ale panowie w Polpak dziś  mieli promocję na taga harmony hta-800 oraz kolumny podłogowe taga harmony 606 f SE. Oczywiście po odsłuchu hta 700 i 800 zdecydowałem się bez wachania na 800 plus ww kolumny.

Dziękuję wszystkim za pomoc i porady

Pozdrawiam 

Edytowano przez Tomasz Godlewski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wiele powiedzieć bo mam go od 4 dni, bardzo przyjemnie się słucha i do tego dźwięk jest bardzo ciepły, mam czasami wrażenie jakbym niektóre dźwięki odkrywał na nowo, a gitara akustyczna dla mnie rewelacja. Na pewno się jeszcze wiele zmieni jak kolumny trochę pochodzą i się wygrzeją. 

Jakiś czas temu miałem okazję kupić używaną 6 miesięcy tage hta 700 V3 ze zmienionymi lampami, praktycznie byłem umówiony ze sprzedającym gdyż kupił sobie Yamaha r-n803d,  co się okazało pan wycofał się ze sprzedaży powiedział że Yamaha nie dorównuje tadze i oddaje Yamahę do sklepu, wzmacniacz napędzał  klipsch r-820f. Więc po takiej recenzji pojechałem na odsłuch i nie żałuję 😉

Edytowano przez Tomasz Godlewski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plus jak najbardziej, zresztą jak ktoś będzie w okolicy Pruszkowa polecam zajechać do głównego punktu, panowie na prawdę znają się na tym co sprzedają. Myślę że każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno budżetowego jak i budżetu nieograniczonego. Jeśli chodzi o źródło na chwilę obecną mam podłączony stary 17letni wysłużony klocek i wspomagam się urządzeniem multimedialnym podłączonym przez optyka. Jak tylko nieco uśpie czujność żony 😉 będę się na pewno rozglądał za czymś bardziej odpowiednim. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...