Skocz do zawartości

Aktualnie dostępne soundbary do 1500 zł


dawid9999

Recommended Posts

Witam, tematów mnóstwo, ale wciąż mało opini, może ktoś z was posiada takowy sprzęt. Zależy mi głównie na muzyce nie mam szczególnych wymagań, słuchałem soundbarow i jak większość nie poleca mi odpowiada jakość dźwięku. Sprzęt ma służyć w salonie ok 25m2 w oczy rzuciły mi się następujące propozycje 

Lg sj3

Lg sn5y

Lg sl7y

Samsung hw-t550

Samsung hw-k950

Samsung q60t

Jbl bar 2.1

Sony ht-rt4

Najbardziej przemawia do mnie ten ostatni ze względu na moc oraz „namiastke” kina domowego i dźwięku 5.1 

Proszę o poradę może ktoś z was borykał się z takim samym dylematem. Nie chce burzyć ścian mam z tylu głowy sąsiadów zreszta w tej cenie raczej burzyć się nie da, wiec zależy mi na jakosci i fajnym basie. Tak jak na początku wspomniałem słuchałem soundbara bodajże lg sj2 jak dla mnie było ok tylko trochę za mało tej mocy. Pozdrawiam 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wspominasz, że zależy Ci na słuchaniu muzyki. Soundbar zupełnie nie do tego słuzy. W tej cenie jesteś w stanie złożyć tanie stereo oparte o toppinga mx3 i chociażby Heco aurora 300 a z podłogówek na Pylon Pearl 25.

Jeśli upierasz się jednak na soundbar to ten JBL 2.1 wymieniony przez Ciebie jest całkiem spoko rozwiązaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...