Skocz do zawartości

Elac Carina 243.4 jakie kable głośnikowe


Krystian Forszpaniak

Recommended Posts

Witam,

Poszukuję alternatywy okablowania do Elac Carina 243.4. Aktualnie mam Audioquest Go-4. Grają u mnie około 2 miesięcy i mam wrażenie wycofanej średnicy, małej muzykalności. Czy wygrzewać dłużej i czekać na efekty, czy może próbować z innym kablem. Zależy mi na ciepłym brzmieniu z wyraźną średnicą. Dziękuje za każdą podpowiedź.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Nad C368 to ostrzejsze brzmienie w związku z czym faktycznie wymiana kabla może podratować obecną sytuację. Ze sprawdzonych rozwiązań masz Kimber 4pr, który brzmi średnicowo i nieco wydłuża bas i uspokaja górę. Dobrym wyborem byłby także Cardas Parsec, który będzie w miarę dynamiczny, a przy tym nasycony. 
Jeśli szukalibyśmy dobrego stosunku jakości do ceny to Tellurium Q Black II byłby odpowiedni. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wypożyczenia kabli. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę jakiej klasy przewody posiadasz celowałbym w Tellurium Q Black II oraz Ortofon Reference Bronze Speaker. Szczególnie ten drugi może się fajnie sprawdzić, kable są robione w Japonii, miedź dostarcza Furukawa. Jeśli chciałbym wypożyczyć przewody do testu w domu odezwij się do mnie.

Pozdrawiam,

Michał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...