Skocz do zawartości

Słuchawki BT do PC?


Recommended Posts

Generalnie do gamingu najlepiej nadają się słuchawki do tego przeznaczone. Przy słuchawkach bluetooth zawsze wstępuje opóźnienie większe lub mniejsze. Po połączeniu moze być małe, lecz z czasem może się powiększać. Do tego mikrofon w słuchawce zawsze będzie zbierał bardziej z otoczenia niż to co mówisz. Gdy jest włączony będą działały w trybie niskiej jakości mono. Bezprzewodowe słuchawki gamingowe są zwykle dość drogie i najlepiej sprawdzają się jednak przewodowe.

Jeśli chcesz koniecznie jakieś słuchawki z niskim bluetooth z niskim opóźnieniem to możesz spróbować dokanałowe TWS-y od Bluedio Fi. Obsługują kodek aptX™ Low Latency. Musisz mieć do nich jednak adapter bt obsługujący również ten kodek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MobyDick napisał:

Generalnie do gamingu najlepiej nadają się słuchawki do tego przeznaczone. Przy słuchawkach bluetooth zawsze wstępuje opóźnienie większe lub mniejsze. Po połączeniu moze być małe, lecz z czasem może się powiększać. Do tego mikrofon w słuchawce zawsze będzie zbierał bardziej z otoczenia niż to co mówisz. Gdy jest włączony będą działały w trybie niskiej jakości mono. Bezprzewodowe słuchawki gamingowe są zwykle dość drogie i najlepiej sprawdzają się jednak przewodowe.

Jeśli chcesz koniecznie jakieś słuchawki z niskim bluetooth z niskim opóźnieniem to możesz spróbować dokanałowe TWS-y od Bluedio Fi. Obsługują kodek aptX™ Low Latency. Musisz mieć do nich jednak adapter bt obsługujący również ten kodek.

Dokanałowe odpadają, głównie ze względu na to, że mam takie dziwne uszy, że mi łatwo wypadają:) Poza tym do stacjonarnego użytku lepsze i wygodniejsze są tradycyjne. 

Znalazłem takie z mniejszym lagiem:

"The HyperX Cloud Flight S uses a USB 2.4GHz RF dongle to connect to your platform of choice. This is a better option for a gaming headset than Bluetooth, as it’s lag free, and generally less battery intensive."

 

Ale kosztują powyżej 600zł. Nie bardzo wiem co to za typ komunikacji skoro nie BT. 

Dobre niby są też Corsair HS70 za 430zł. Widzę że jest wersja Pro w tej samej cenie. 

Edytowano przez Krzysztof Ma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...