Skocz do zawartości

Wymiana kolumn KEF R300 na coś lepszego


ald890

Recommended Posts

Cześć,

A co jest źródłem? Myslę że to dobre połączenie i jeśli chciałbyś się przenieść na level wyżej to może ze względu na nie do końca spasowany gust do Twojego? Tu nie będzie przeskoku level wyżej ale w bok. Na coś innego. Co może oznaczać dla ciebie lepiej.

ELAC ze starszej linii BS 403

Może bardziej melodyjne Opera prima?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Dnia 30.10.2020 o 11:49, Tomasz S. napisał:

Jakie masz pomieszczenie ? Sprawdź też manufakturę Equilibrium z Zielonej Góry. https://www.olx.pl/oferta/equilibrium-ether-d6-CID99-IDGgLqo.html

Serwus, 

Te kolumny z linku naprawdę są takie dobre jak o nich piszą ? Wiesz może jakie komponenty siedzą w zwrotnicy , okablowanie itp?

Słyszałeś jaki bas są w stanie odtworzyć z obudowy zamkniętej ?

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tadżitsu napisał:

Serwus, 

Te kolumny z linku naprawdę są takie dobre jak o nich piszą ? Wiesz może jakie komponenty siedzą w zwrotnicy , okablowanie itp?

Słyszałeś jaki bas są w stanie odtworzyć z obudowy zamkniętej ?

Pozdrawiam,

Moim zdaniem ich kolumny są świetne, mam inny model akurat. Nie są zbyt popularne więc nie ma zbyt wiele używek jak i informacji oprócz strony. Jeżeli chodzi o zwrotnice to najlepiej kontaktować się bezpośrednio z firmą. Na sąsiednim forum jest też fanklub tej marki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomasz S. napisał:

Moim zdaniem ich kolumny są świetne, mam inny model akurat.

A jak wg Ciebie zejście basu z ich obudów zamkniętych ? Słychać najniższe zejścia ? Zależy mi na odtworzeniu tych okazjonalnych ok 30Hz w muzyce elektronicznej . Kontrabas i wiolonczela chciałbym aby była odtworzona w naturalnym rozmiarze , z oddaniem pudeł instrumentów z szarpaniem strun bez oleistisci i zamazania .

Co do klubu na AS, są tylko 3strony i przeczytałem dwa razy 😉 opinie pozytywne , ale mało odniesień co do brzmienia D6.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomasz S. 
 

@JaZz 

tak się składa , że znalazłem i kupiłem w ciemno. Ponad 500km w jedną stronę to dla mnie zbyt daleko biorąc pod uwagę brak samochodu i przymus proszenia znajomych o przysługę . Jak tylko kolumny dojadą napisze co i jak , być może zostaną na dłużej a może się okazać , że puszczę dalej . Mam rozumieć , że w razie W  @JaZz byłbyś zainteresowany 😊😉😀

A pomieszczenie to póki co 12m2 z widokiem na zmianę wielkości do 20m2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tomasz S. napisał:

@Tadżitsu ale znalałeś D6 ?

Tak , Ether D6 w ładnym jasnym wybarwieniu , chyba to jest dąb olejowany.

7 minut temu, Tomasz S. napisał:

No to gratulacje, to na pewno świetne kolumny.


Dziękuje 😀 mam nadzieję , że to będzie to czego szukam i zostaną ze mną na dłużej 😊

 

6 minut temu, Tomasz S. napisał:

 Jaki wzmacniacz ?

Wzmacniacz to :

https://audio-database.com/SANSUI/amp/au-alpha907xr-e.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...