Skocz do zawartości

Amplituner Denon czy Yamaha - który wybrać ?


Danielll

Recommended Posts

Witam
Chciałbym zacząć kompletować zestaw kina domowego do 10 tys. zł. Czy mogę liczyć na jakąś poradę w tym zakresie ?
Dziękuję.
Napisz jaki duży pokój masz, jaki system chcesz stworzyć 5.1 czy może Atmos 5.1.4, do czego ma służyć sprzęt więcej filmów czy więcej słuchania muzyki.
Sklepy takie jak@S4Home czy@Q21 mogą Tobie pomóc, wypożyczyć czy przy sprzedaży jakieś rabaty itp.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokój około 19 m2, system raczej 5.1, 

14 minut temu, Bali napisał:

Napisz jaki duży pokój masz, jaki system chcesz stworzyć 5.1 czy może Atmos 5.1.4, do czego ma służyć sprzęt więcej filmów czy więcej słuchania muzyki.
Sklepy takie jak@S4Home czy@Q21 mogą Tobie pomóc, wypożyczyć czy przy sprzedaży jakieś rabaty itp.

Pokój około 19 m2, system raczej 5.1, gdyż widziałem gdzieś tutaj na grafice rozkład Atmosa, to raczej za mały mam pokój. Służyć ma raczej do kina domowego, to w tej kwestii najbardziej mi zależy na efektach dźwiękowych itp., muzykę też dobrze byłoby, aby sprzęt odtwarzał na przyzwoitym poziomie.

Edytowano przez Danielll
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli chciałbyś uzyskać dynamiczne i dokładne brzmienie to zestaw Yamaha RXV685 w połaczeniu z Heco Aurora 700/300/center 30/sub30a byłby optymalny. 
Jeśli chciałbyś uzyskać brzmienie muzykalniejsze z lepszą podstawą basową to Denon AVR2600h + Polk Audio S55e/S15/s30e +  HTS 10 mógłby przypaść Ci do gustu. 
Tutaj wiele zależy od Twoich preferencji brzmieniowych. Zarówno Denon jak i Yamaha sprawdzają się bardzo dobrze w kinie domowym ale jest to sprzęt dla dwóch różnych odbiorców. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...