Skocz do zawartości

Cambridge azur 851N


rafal

Recommended Posts

36 minut temu, S4Home napisał:

Moim zdaniem to dobry streamer i powinieneś być z niego zadowolony z czasem. Myslę że jak odsłuchałeś i zaakceptowałeś to będzie to dobra decyzja.

Szczerze powiedziawszy ja już dawno bawiłem się tymi filtrami ale też nie słyszałem różnicy. Na tyle że o nich zapomniałem.

Też tak myśle że to dobry streamer. Cały Świat Audio nie może się przecież mylić w jego wysokich ocenach. Więc się cieszę że mam wkońcu skompletowane audio które brzmi dobrze z czego kolwiek bym nie zapuścił muzyki. Świetne jest teraz to że kolekcje płyt zgrywam na choćby pendriva czy dysk twardy a azur robi z tym niesamowitą robotę. Testowałem też stare moje mp3 uchowane na pendrive i jeszcze nigdy nie słyszałem ich w takim wymiarze. Pełnie szcześcia osiągne po wygrzaniu azura i do momentu przyjazdu kompletu wypoczynkowego bez którego zrobił mi się krótko mówiąc chaos. Klaszcząc ręką odbicia mocne są no i wiecie jak to brzmi..

Edytowano przez rafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dnia 3.11.2020 o 19:05, rafal napisał:

No to mam dylemat gdyż zona już zdecydowała za mnie...Podoba jej się cambridge wizualnie i stwierdziła że cytuję "dźwięk jest przyjemniejszy dla ucha"

Dokładnie, bardzo, bardzo przyjemnie gra 851N. Pamiętam też jak robił u mnie za DAC z moim odtwarzaczem CD w roli transportu, fenomenalnie to zatrybiło i grało. Kobiety chyba mniej jak my kombinują w audio i u nich albo coś gra przyjemnie albo nie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz na dodatek niewidze całej swojej biblioteki z listami itp z aplikacji Cambridge connect z poziomu my tidal. Poprostu niełączy się. W aplikacji oryginalnej tidala wszystko jest ale nie da się z niej zapuścić muzyki na azura. Totalna kicha

Edytowano przez rafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...