Skocz do zawartości
johny011

sprzęt stereo

Recommended Posts

Witam,

Przymierzam się do kupna mojego pierwszego zestawu stereo. Po zebraniu wiadomości na forach postanowiłem wybrać amplituner Yamaha R-N 602 lub Denon DRA-800h. Do tego muszę dobrać kolumny podłogowe. Myślałem o podłogówkach Polk audio t50,ale się nie upieram, wdzięczny będę za każdą podpowiedź. Mimo iż to budżetówki to mają bardzo dobre opinie. Budżet ok 4000zł. Pomieszczenie 25m.  

Pozdrawiam Janusz

Zdecydowanie RN 602.

DRA 800 TYLKO jeśli KONICZNIE chcesz HDMI lub wybierzesz jasne kolumny.

602 + Aurora 700. A do Denona, jeśli jednak nadal o nim myślisz Monitor audio Monitor 300

Zapraszam

Piotr

Cześć,
Jeśli stawiasz na dynamiczne i szczegółowe brzmienie to Yamaha RN602 będzie lepszym rozwiązaniem niż muzykalniejszy Denon DRA800h. Na plus dla Yamahy jest także aplikacja sterująca, jest po prostu bardziej dopracowana. Bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku Yamahy byłyby Heco Aurora 700 lub Pylon Audio Sapphire 25 jeśli chciałbyś uzyskać potężniejszą podstawę basową. Heco Aurora będą bardziej zrównoważone tonalnie. Jest to także muzykalniejszy charakter brzmienia. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Denon gra ładniej jeśli ceni się muzykalność a dzięki Hdmi jest też bardziej funkcjonalny, ale po doświadczeniach z tą firmą i tak wziąłbym Yamahe ze względu na aplikacje starujace. W Denonie to prosta droga do rozstroju nerwowego. 

Może tylko pogadaj z tu obecnymi handlowcami czy ktorys nie ma. YAMAHY 803 w dobrej cenie :)