Skocz do zawartości

Jakie kolumny podłogowe?


Lukas Pisario

Recommended Posts

Witajcie. Posiadam Harman Kardon avr635. Mam subwoofer Teufel i surroundy Taga. Nie o to teraz chodzi.

Chciałbym zmoderniozwac zestaw i sukcesywnie wymieniać "podzespoly" na lepsze.

Potrzebuję dobrać kolumny fronty podłogowe. Nie jakieś ogromne, około 100cm byłoby super na oku mam:

Wharefedale diamond 330

Jamo Studio S809

Jamo S807

Pure Acoustics 806

Dwa warunki są ważne: muszą być BIALE i w budżecie do 2K za dwie (mogą być lekko używane). Nie jestem audiofilem ale lubię szczegółowy dźwięk prócz tego "współczesny" czyli sopran bas, ale z basem radzi sobie sub..

Bardzo proszę o łagodne rozpatrzenie mojej prośby o pomoc #noob

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
W takim przedziale cenowym najlepszym rozwiązaniem byłyby Pylon Audio Pearl 25, które również można zamówić w białym lakierze. Bas będzie uzupełniał subwoofer, a kolumny zapewnią żywe i szczegółowe brzmienie z mnóstwem szczegółów.  Jeśli miałby być używane to tak jak Piotr wspomniał Heco MusicStyle 900 byłyby dobrym rozwiązaniem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lukas Pisario napisał:

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Wharefedale wygrywa zw na to, że design mega pasuje do mojego salonu mam nadzieje, że się nie zawiodę. Jaki subwoofer byście polecili?

Pomieszczenie okolo 25m2.

To zależy w jakim budżecie. Bardzo dobrą opcją będzie Klipsch R-12SW, poniżej tego nie schodzilbym przy pomieszczeniu 25m2.

Zapraszam do kontaktu po wyceny, mamy produkty dostępne od ręki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...