Skocz do zawartości

Stereo na DRA-800h


ukiszony1

Recommended Posts

Witajcie,

Prośba o pomoc w dobraniu zestawu audio. Potrzebuję amplituner z wejściem HDMI arc. Najtaniej udało mi się znaleźć Denona DRA-800h i w 2500 zł się z tym zamknę. Chyba nic tańszego z taką funkcjonalnością nie znajdę ? Do tego potrzebowałbym jakieś fajne monitory myślę że do 1500 zł (mogą być tez używane). Pomieszczenie ma 16m2. Jakby się udało znaleźć głośniki to od razu bym potrzebował dobrać odpowiednie przewody.

Może mi ktoś coś podpowiedzieć?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Denona DRA 800 - Magnat Signature 503 / Polk S20

Do Onkyo 8270 - ELAC B6.2, aurora 300

 

12 godzin temu, ukiszony1 napisał:

Nigdzie nie mogę znaleźć bardziej szczegółowych opinii o aurora 300 i signature 503. Może ktoś się jednak wypowie? Chciałbym żeby kolumny radziły sobie z niskimi częstotliwościami. Może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł? 

Aurora 300 jest cieplejsza. Bardziej stonowana u góry. Obie maja sporo basu jak na rozmiar ale jest inny. w Magnacie szybszy, bardziej twardy. I tu góra jest znacznie szersza, bardziej rozdzielcza.

Zapraszam po wypozyczenie.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnat 503 to ostre brzmienie, nawet napisałbym, że bardzo ostre. Jeśli lubisz szczegółowość i mocno podbitą górę pasma to w połączeniu z Denonem powinny przypaść Ci do gustu. Heco Aurora 300 to większy spokój i równowaga, z Denonem  uzyskasz brzmienie muzykalne z dobrą podstawą basową.

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...