Skocz do zawartości

Kino domowe za 2-2,5k


esc0re

Recommended Posts

Czyli ogólnikowo mówiąc Denon S 750 jest lepszy od AVR-X1600H?

Kolumny Yamahy odpuszczam.

A wiecie coś więcej o tych Wilsonach Viper? Nie żebym się upierał ale tak z czystej ciekawości 😜

Edit. Doczytałem;p wybrałem oba zestawy gdyż były już tak sparowane, po drugie poczytałem i posłuchałem YT (o ile źródła mogą być wiarygodne i obiektywne). Ale odnalazłem Wasze forum w poszukiwaniu i tutaj informacje wydają się być rzetelne więc podpytuję;p 

 

Edytowano przez ha98m
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ha98m napisał:

Czyli ogólnikowo mówiąc Denon S 750 jest lepszy od AVR-X1600H?

Tu, raczej postawił bym na Denona AVR-X1600H ma większą moc na kanał, troszkę lepszy system korekcji pomieszczenia, większy zasilacz i wyższy standard bluetooth. Posiada funkcję bi-amp.

Poczekaj spokojnie,zobaczysz co branża zaproponuje w tym budżecie jeszcze,a najlepiej wrzuć to na osobny temat ,bo mały bałagan zaraz się zrobi w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ha98m napisał:

Yamaha RX-V485 + NS-F51/NS-P51

DENON AVR-X1600H + Wilson Viper

Nie polecam obu kolumn.

Lepiej do tych amplitunerów wybrać Taga 606V3 albo Quadral 6500LE. Nie mówiąc o Heco Victa 702 czy Magnat Supreme 802

 

1600 i 750 maja praktycznie taką sama moc. Tam jest 5 W na kanał to jest nie zauważalne. I chyba o ile dobrze pamiętam to S750 tez ma opcje Bi apingu.

Różnica w wyposażeniu.

Ale tutaj przepaści nie ma.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, S4Home napisał:

Nie polecam obu kolumn.

Lepiej do tych amplitunerów wybrać Taga 606V3 albo Quadral 6500LE. Nie mówiąc o Heco Victa 702 czy

 

1600 i 750 maja praktycznie taką sama moc. Tam jest 5 W na kanał to jest nie zauważalne. I chyba o ile dobrze pamiętam to S750 tez ma opcje Bi apingu.

Różnica w wyposażeniu.

Ale tutaj przepaści nie ma.

Piotr

Noc zarwana ale coś znowu doczytałem :P Z denonów bliżej mi do 1600 (posiada Dolby Vision - może się kiedyś przyda może nie, nowsze bluetooth)

 

Różnica pomiędzy Denonem 1600 a Yamahą 485? - czy są na tyle subtelne że nie ma znaczenia co kupimy?

Kwestia  Magnat Supreme 802 - raczej odpadają bo to 2 kolumny

Taga 606V3 albo Quadral 6500LE - wnioskuję że podobny poziom (dlaczego do Quadrali polecaliście z osobna subwoofer? Mają słaby bas?)

Heco Victa 702 - tutaj wnioskuję że są dużo lepsze od powyższych ale mogę nie zmieścić się w cenie bo podchodzimy do 4200k razem z ampli...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ha98m napisał:

dlaczego do Quadrali polecaliście z osobna subwoofer? Mają słaby bas?

Nie wiem, skąd wyciągnąłeś taki wniosek kolego, ale w kinie subwoofer jest nie polecany, a zalecany, bez znaczenia na rodzaj i wielkość posiadanych kolumn.

Przytaczając klasyka "kino bez sub'a, to ch**, nie kino" ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Markcox napisał:

Nie wiem, skąd wyciągnąłeś taki wniosek kolego, ale w kinie subwoofer jest nie polecany, a zalecany, bez znaczenia na rodzaj i wielkość posiadanych kolumn.

Przytaczając klasyka "kino bez sub'a, to ch**, nie kino" ;) 

na razie o sub'ie nie myślę bo i tak już jesteśmy na limicie budżetu albo go przekraczamy...

Sub to pieśń przyszłości a na teraz chce Ampli i 5.0 dlatego pytam tylko o to :D A powyższe tak mi się rzuciło w oczy więc chciałem podpytać 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...