Skocz do zawartości

Yamaha rx a850 używany vs nowy rx v4A


Michał08

Recommended Posts

Witam zastanawiam się nad zakupem amplitunera do salonu ok 35m2, wobec dosyć dorbrych opinii w testach zdecydowałem się zamówić żywaną Yamahę a850, jednak nabrałem pewnych wątpliwości. Czy lepszym wyborem byłby wybór nowej Yamahy v4a (600zł droższy)? Amp będzie grał z Jamo 803 (wersja budżetowa) lub z bowersami serii 600.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za odpowiedź, szukałem czegoś nowszego ale na olx poniżej 2000zł nie znalazłem nowszego ampa yamahy, przymajmniej nie serii Avantage. 

Jesteście w stanie polecić jakieś ogłoszenie lepszej Yamahy do 2tyś? Musi być yamaha ze względu na music cast i inne głośniki w domu.

Edytowano przez Michał08
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michał08 napisał:

ale na olx poniżej 2000zł nie znalazłem nowszego ampa yamahy, przymajmniej nie serii Avantage. 

nie znajdziesz, ludzie chcą za to niebotyczne pieniądze bez względu na wiek zapominając jak szybko te sprzęty się starzeją.

1 godzinę temu, Michał08 napisał:

Jesteście w stanie polecić jakieś ogłoszenie lepszej Yamahy do 2tyś?

nikt Ci nie poleci bo musiałby polować sam, jeżeli to robi to zapewne w pierwszej kolejności on sam kupi :) Musisz również polować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...