Skocz do zawartości

Amplituner Denon AVRX2700


Gabmike

Recommended Posts

Witam,

Właśnie padła moja Yamaha RX-V3067 😟 , diagnoza DSP2. Zaczynam się rozglądać za czymś innym, nowym. Zainteresowałem się Yamaha RX-V6A lub Denon AVRX-2700. Oba na razie dość słabo dostępne.  3067 grało z JBL ES100 + sub Yamahy, byłem zadowolony. Muzyka i film po 50%. Co polecicie Yamahe czy Denona. Na + dla Yamahy możliwość podłączenia dodatkowych głośników przez blu. Stoję przed dylematem?1.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie!

Denon X 2700 to 7.2 albo 5.2.2

No chyba że będziesz podłączał dodatkowe końcówki. Ale sam w sobie nie.

19 godzin temu, warmik napisał:

Witam,

Właśnie padła moja Yamaha RX-V3067 😟 , diagnoza DSP2. Zaczynam się rozglądać za czymś innym, nowym. Zainteresowałem się Yamaha RX-V6A lub Denon AVRX-2700. Oba na razie dość słabo dostępne.  3067 grało z JBL ES100 + sub Yamahy, byłem zadowolony. Muzyka i film po 50%. Co polecicie Yamahe czy Denona. Na + dla Yamahy możliwość podłączenia dodatkowych głośników przez blu. Stoję przed dylematem?1.  

Ale akceptujesz znaczący regres ? :(

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regres nawet jak kupię Yamahe v6a, fakt mniej mocy, co iść w RX-V8A. Wpadl mi jeszcze NAD T 758 V3i, choć to starszy model. Nie zależy mi na 4K czy 8K, od tego jest tv.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka


 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post poprzednika - nie ma sensu cytować całej wypowiedzi...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, S4Home napisał:

No nie!

Denon X 2700 to 7.2 albo 5.2.2

No chyba że będziesz podłączał dodatkowe końcówki. Ale sam w sobie nie.

Ale akceptujesz znaczący regres ? :(

Piotr

Dzięki wielkie czyli w sam sobie max 5.2.2. Czyli jeśli w moim pokoju 13m2 max 5.2.2  jak twierdzicie ze nie ma sensu 5.2.4 to lepiej kupić 2700 denka niż 4700 i do stereo dołożyć wzmaka dobrego.  Na kd dobrym mi zależy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, chodzi mi o Menu ekranowe denona. AVRX 2700 połączony przez hdmi eARC z sony hx90, do denona podłączone są sony blu-ray, Evobox i Nvidia Shield i na tych urządzeniach menu ekranowe denona wyświetla się normalnie. Ale jak oglądam tv nadziemną to już menu denona nie ma, tylko wyświetlacz zostaje co trochę utrudnia ustawienie preferencji. W poprzednim ampli sony było ok. Czy ktoś może wiedzieć o co chodzi? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, S4Home napisał:

Musisz przełączyć źródło 

Denon wyświetli źródło na którymś wejściu HDMI. 

Nie na naziemnej.

Piotr

Hej, no właśnie, dlaczego nie na naziemnej? Parametry możemy mieć inne na każdym ze źródeł. Więc jak oglądam Netflix z tv z fajnym dźwiękiem i chcę np. dać ze 2+ na bufera to menu denona jest tylko na wyswietlaczu a nie na tv. Chodzi o to że jak się ogląda naziemną to tv wysyła wtedy dźwięk kanałem zwrotnym do denona i ampli nie może wtedy przesłać grafiki do tv? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kryniu napisał:

Hej, no właśnie, dlaczego nie na naziemnej? Parametry możemy mieć inne na każdym ze źródeł. Więc jak oglądam Netflix z tv z fajnym dźwiękiem i chcę np. dać ze 2+ na bufera to menu denona jest tylko na wyswietlaczu a nie na tv. Chodzi o to że jak się ogląda naziemną to tv wysyła wtedy dźwięk kanałem zwrotnym do denona i ampli nie może wtedy przesłać grafiki do tv? 

tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...