Skocz do zawartości

JBL TUNE 700BT problem z dźwiękiem.


Recommended Posts

Cześć. Kupiłem ostatnio słuchawki bezprzewodowe JBL TUNE 700BT jak podłącze się poprzez Bluetooth'a do laptopa i wejde do gry wybiorę urządzenie odtwarzające "JBL TUNE700BT Hands-free" to piszczy mi w słuchawkach a jak wybiorę ''JBL Tune700BT stereo'' to dźwięk jest lepszy ale nie działa mikrofon, a jak połącz się przez kabel JACK to dźwięk jest wyśmienity tylko zaś mikrofon nie działa. Czy jest ktoś wstanie mi to wytłumaczyć o co w tym chodzi? 

Edytowano przez Damiansre
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wybierasz  "JBL TUNE700BT Hands-free" masz dźwięk mono w słuchawkach niskiej jakości i działający mikrofon do rozmawiania przez telefon i przez komunikatory, gdy wybierasz ukradzenie ''JBL Tune700BT stereo'' wtedy masz dźwięk stereo lepszej jakości ale bez mikrofonu, bo takie są opcje bluetooth w słuchawkach, to normalne. Mikrofon wbudowany w słuchawki działa zasady w takich sprzętach tylko w ich trybie aktywnym. Gdy chcesz używać mikrofonu w trybie pasywnym musisz mieć go na kablu lub używać mikrofonu zewnętrznego. To również jest standardem w tego typu słuchawkach.

To że piszczy w słuchawkach zależy od jakości elektroniki wbudowane w nie. To już nie musi być normą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...