Skocz do zawartości

Taga harmony hta 1200


Golonek

Recommended Posts

35 minut temu, Wito76 napisał:

Opinie w necie pozytywne, ale wiadomo, recenzje sponsorowane a użytkownicy... każda myszka swój ogonek chwali. 

Dlatego miałem nadzieję że branża coś wrzuci w tym temacie.

 

50 minut temu, Wito76 napisał:

skoro są bardziej uznane konstrukcje jak Magnat

No nie do końca,bo patrząc na forum,jeżeli mówimy o hybrydach Magnata Ma,Mr to też były mało znane i tak naprawdę dużo zawdzięczają te sprzęty Piotrowi z S4home,który często je polecał oraz namawiał na wypożyczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Jestem posiadaczem HTA-1200, również szukałem informacji. Pierwotnie chciałem kupić amplituner YAMAHA z najwyższej serii. Niestety , próby z dziesiątkami kolumn i ... słabo wypadało za tak grubą kasę. Chciałem zostać przy starej mini wieży.
Lecz trafiłem na w/w wzmacniacz i od pierwszego brzmienia poczułem potencjał, choć sprzęt był nowy nierozgrzany (lampy), mimo wyeksponowanej średnicy. Przy tym odsłuch był z ich kolumnami podstawkowymi z serii Diamond,
Nawet moje oczekiwania od sprzętu zmieniły się, bo w końcu wiem jak powinien brzmieć głos (śpiew) i instrumenty "analogowe". Kiedyś średnica, to najlepiej.... wycinka.
Pokochałem muzykę jazzową, bluesową, stary rock czy muzykę filmową/klasyczną. Przy tych ostatnich to dla mnie był szok.
Powiem też, że nawet Yamaha najlepiej grała z kolumnami TAGi.
Brzmienie można zmienić,poprawić poprzez zmianę lamp. No niestety wysokich lotów lampy nie są włożone do HTA-1200
Po odsłuchu w salonie muzycznym, sprzęt znalazł się w domu.
Nie zmienia faktu, że koniecznie trzeba odsłuchać, bo są różne gusta i każdy ma inne ucho. To z mojego doświadczenia, odrzucałem tyle sprzętu, choć otrzymywały wiele nagród,rekomendacji itd.
Jestem szczęśliwy, że wybrałem to, co mnie odpowiada oraz że spróbowałem czegoś, co na początku mnie odrzucało.

Raz była reklamacja i wadliwa okazała się lampa (dźwięk  rozjechał, że nie dało się tego słuchać).

Podsumowując wrażenia super. Nie żałuję wyboru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...