Skocz do zawartości
emjot27

2 pary słuchawek do Applet Tv z opcją ShareMe 2.0

Recommended Posts

Witam.

Mam prośbę o pomoc w doborze słuchawek, które pozwoliły by mi razem z moją żoną, na oglądanie filmów używając 2 par jednocześnie. Mam Apple Tv i jedną parę słuchawek JBL E40 BT, które rewelacyjnie współpracują mi z czarnym pudełeczkiem Apple. Chciałbym dokupić drugie, ale niestety już ich nie produkują. Czytałem, że aby można było sparować jednocześnie 2 pary słuchawek obie muszą obsługiwać standard ShareMe 2.0 ale z tego co widzę, to JBL już takich nie produkuję? Co się stało? Czy ta technologia została wycofana? Jeżeli tak, to jakie inne rozwiązanie możecie mi polecić. Oczywiście zależy mi na w miarę niedrogim rozwiązaniu więc oryginalne słuchawki Apple AirPods czy Beats odpadają.

Wiele nadajników bluetooth daje możliwość podłączenia do nich równocześnie 2 par słuchawek i wtedy nie musza one być nawet tego samego producenta.

Ok. Ale co mi w takim razie radzisz, abym mógł najmniejszym kosztem to zrealizować. W domu mam tylko te JBL z bluetoothem. Drugie słuchawki mam przewodowe, więc albo mógłbym dokupić drugą parę z BT i ShareMe która mogła by się sparować z tymi JBLami albo zupełnie inne rozwiązanie. Pożyczyłem słuchawki od kolegi (też JBLa) ale bez ShareMe i niestety nie udało się.

Temat zamykam.

Kupiłem Transmiter Bluetooth MOZOS MBL-HD + dodatkowe słuchawki AUDIO TECHNICA ATH-SR30BT. Transmiter podłączyłem przez przewód optyczny do telewizora i bez problemu sparowałem 2 pary słuchawek. Dźwięk jest czysty i bez opóźnień w stosunku do obrazu. Tak jak chciałem 🙂

Zgadza się. Ma baterię i ma możliwość przełączenia trybu pracy: może być nadajnikiem oraz odbiornikiem. Najważniejsze, że potrafi obsłużyć 2 odbiorniki bluetooth.