Skocz do zawartości

2 pary słuchawek do Applet Tv z opcją ShareMe 2.0


Recommended Posts

Witam.

Mam prośbę o pomoc w doborze słuchawek, które pozwoliły by mi razem z moją żoną, na oglądanie filmów używając 2 par jednocześnie. Mam Apple Tv i jedną parę słuchawek JBL E40 BT, które rewelacyjnie współpracują mi z czarnym pudełeczkiem Apple. Chciałbym dokupić drugie, ale niestety już ich nie produkują. Czytałem, że aby można było sparować jednocześnie 2 pary słuchawek obie muszą obsługiwać standard ShareMe 2.0 ale z tego co widzę, to JBL już takich nie produkuję? Co się stało? Czy ta technologia została wycofana? Jeżeli tak, to jakie inne rozwiązanie możecie mi polecić. Oczywiście zależy mi na w miarę niedrogim rozwiązaniu więc oryginalne słuchawki Apple AirPods czy Beats odpadają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Ale co mi w takim razie radzisz, abym mógł najmniejszym kosztem to zrealizować. W domu mam tylko te JBL z bluetoothem. Drugie słuchawki mam przewodowe, więc albo mógłbym dokupić drugą parę z BT i ShareMe która mogła by się sparować z tymi JBLami albo zupełnie inne rozwiązanie. Pożyczyłem słuchawki od kolegi (też JBLa) ale bez ShareMe i niestety nie udało się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...