Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze wzmacniacza z DAC


agora

Recommended Posts

Witam. 
W dalszym ciągu poszukuje wzmacniacza z dac. Wstępnie wybór padł na 3 modele. Marantz PM6007, Pioneer A-50DA oraz Cambridge CXA60.  Niestety przez brak możliwości odsłuchania tych wzmacniaczy w jednym sklepie muszę prosić was o pomoc w wyborze. Który według waszej opinii będzie dobrym wyborem. Wzmacniacz docelowo będzie podłączony do TV oraz streamer audio tej samej firmy co wzmacniacz 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, agora napisał:

W dalszym ciągu poszukuje wzmacniacza z dac. Wstępnie wybór padł na 3 modele. Marantz PM6007, Pioneer A-50DA oraz Cambridge CXA60.

Jeden z tych wzmacniaczy odbiega cenowo od dwóch pozostałych, także dobrze by było określić swój budżet.

2 godziny temu, agora napisał:

Wstępnie z KEF Q350.

Wstępna propozycja do odsłuchu z nimi to ARCAM SA10.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, lysyrafal napisał:

Jeden z tych wzmacniaczy odbiega cenowo od dwóch pozostałych, także dobrze by było określić swój budżet.

Wstępna propozycja do odsłuchu z nimi to ARCAM SA10.

Akurat tak się zbiegło ze praktycznie każdy z tych wzmacniaczy jestem w stanie kupić w granicy cenowej za PM6007

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Daniel09 napisał:

Jeżeli w przyszłości chcesz dokupić streamer to może od razu kup dwa w jednym np. Audiolab 6000A Play .

No musze przyznać ze po dłuższym czasie zaciekawiła mnie twoja propozycja. Może nie wersja (Play) ale podstawowa 6000 wyglada ciekawie a ewentualnie streamer dołożę jakiś inny, mało rzucający się w oczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, agora napisał:

Akurat tak się zbiegło ze praktycznie każdy z tych wzmacniaczy jestem w stanie kupić w granicy cenowej za PM6007

To osobiście z tych trzech przedstawionych wzmacniaczy wybrałbym do tych kolumn Pioneer A-50DA.

Oczywiście jak masz taką możliwość warto sprawdzić wszystkie i je porównać w miejscu docelowym czyli tam gdzie będą grały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, lysyrafal napisał:

To osobiście z tych trzech przedstawionych wzmacniaczy wybrałbym do tych kolumn Pioneer A-50DA.

Oczywiście jak masz taką możliwość warto sprawdzić wszystkie i je porównać w miejscu docelowym czyli tam gdzie będą grały.

Kolega z forum zabił mi jeszcze jednego ćwieka. Wzmacniacz Audiolab 6000A. Przemawia do mnie wyglądem i całkiem pozytywnie go opisują. Co o nim myślisz?

Edytowano przez agora
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lysyrafal napisał:

To osobiście z tych trzech przedstawionych wzmacniaczy wybrałbym do tych kolumn Pioneer A-50DA.

Oczywiście jak masz taką możliwość warto sprawdzić wszystkie i je porównać w miejscu docelowym czyli tam gdzie będą grały.

Co do A-50DA strasznie mało o nim piszą. To jakiś slaby model ze ma takie małe zainteresowanie w internecie ? Znalazłem informacje ze jest to bezpośredni następca A-50 który to jest mało udana konstrukcja (do którego dołożyli przetwornik CA) 🤔

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...