Skocz do zawartości

Zestaw do osłuchu i streamingu


Recommended Posts

Cześć

Chciałbym wymienić praktycznie cały swój sprzęt audio. Jeśli chodzi o zastosowanie, to tu rodzi sie problem. Chciałbym wykorzystać go do:

Odsłuchu w domowym zaciszu.

Gier

Streamingu gier 

Naczytałem się multum artykułów ale znawca tematu nie jestem i trochę się pogubiłem co będzie dla mnie najlepsze. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe zastosowania nie wiem czy mam szukać dobrej karty dźwiękowej dodatkowym wzmacniaczem, wzmacniacza czy np mixera audio. Niezależnie od wybranego urządzenia chciałbym tez dobrać do tego słuchawki odsłuchowe (generalnie do muzyki ) ponieważ słuchawki z nastawieniem na gry posiadam i raczej nie warto ich zmieniać( choć przy ostatnich promkach myślałem nad Beyerdynamic MMX 300 2gen). Zamiennie ze słuchawkami używam głośników Logitech 906.

 

Generalnie zastanawiałem się nad:

Mixerem - Yamaha mg10xu (i tu jest główne pytanie czy może inny mixer , może wzmacniacz ?)

Słuchawki - beyerdynamic dt 770 pro

Do wszystkiego chciałem dokupić mikrofon  Rode NT1 lub Rode NT1-a

Dodatkowo myślałem o dodatkowej karcie dźwiękowej  pod ww głośniki np Sound Blaster AE-7 / lub AE-5

 

Tylko czy taki zestaw ma sens czy może jednak da się cos zrobić lepiej, łatwiej, taniej. Może warto dorzucić parę groszy i kupić coś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...