Skocz do zawartości

Słuchawki BT nauszne do 300 zł


Recommended Posts

Cześć! Czy ktoś mógłby polecić mi słuchawki bezprzewodowe do ok. 300 zł do słuchania muzyki? Głównie rockowej( lubię mocny bas)

Jestem całkiem zielona w temacie 😅 i wiem, że w takiej cenie pewnie nie można oczekiwać cudów, ale nie jestem aż tak wymagająca. :) 

Przejrzałam różne modele, rankingi.. ale dalej nie mam pojęcia, które będą ok. 

Bardzo proszę o radę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Od trzech lat, naszym liderem wśród słuchawek bezprzewodowych, nausznych z możliwością podłączenia przewodu, jest House of Marley Positive Vibration 2 BT 

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-bezprzewodowe/house-of-marley-positive-vibration-2-wireless-denim.html  - te słuchawki nie raz pokazały, gdzie jest miejsce konkurencji :)

Jeżeli zależy Ci na szybkim basie, ładnym i plastycznym wokalu, to za 200 zł będziesz mile zaskoczony :)

Zapraszamy Cię na odsłuchy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Meizu HD60 rzeczywiście wydają się być najlepsze, ale ja się trochę boję z alixpress zamawiać. ^^' 

House of Marley Positive Vibration 2 BT  brałam pod uwagę, ale nie wiem czy nie za słaby ten bas. : <

 czy  KOSS Porta PRO Wireless mają gorszy bass prze swoją budowę?  Ktoś jeszcze wyżej pisał o ATH-SR30BT 

Edytowano przez Malpabananowa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOSS Porta PRO Wireless oparto o przewodowe słuchawki które są klasykami bo produkuje się je od kilkudziesięciu lat. To bardzo lekkie słuchawki otwarte do użytku outdorowego. Ich wadą moze okazać się zupełny brak izolacji od otoczenia. Może to też być ich zaletą. Bas moze nie schodzi bardzo nisko, ale powinien wystarczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, są otwarte.. w mojej sytuacji to będzie raczej wada. A czy możesz powiedzieć jak wypadają BASS PHILIPS TABH305BK?  przy tych wymienionych wyżej, chociażby jeśli chodzi o parametry? Jeszcze nie bardzo umiem je odczytywać. 
 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post poprzednika - nie ma sensu cytować całej wypowiedzi...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry w przypadku słuchawek zwykle nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Ich charakterystyki są zwykle dość nieliniowe i takie są często właśnie oczekiwania. Nie słyszałem PHILIPS TABH305BK. Znając tą markę pewnie będą niezłe. W stosunku do ceny ich wykonanie jest dość spartańskie i myślę ze w tej cenie da się kupić lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MobyDick napisał:

Parametry w przypadku słuchawek zwykle nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Ich charakterystyki są zwykle dość nieliniowe i takie są często właśnie oczekiwania. Nie słyszałem PHILIPS TABH305BK. Znając tą markę pewnie będą niezłe. W stosunku do ceny ich wykonanie jest dość spartańskie i myślę ze w tej cenie da się kupić lepsze.

Dobrze wiedzieć.., :62_dizzy_face:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Malpabananowa napisał:

Meizu HD60 rzeczywiście wydają się być najlepsze, ale ja się trochę boję z alixpress zamawiać. ^^' 

House of Marley Positive Vibration 2 BT  brałam pod uwagę, ale nie wiem czy nie za słaby ten bas. : <

 czy  KOSS Porta PRO Wireless mają gorszy bass prze swoją budowę?  Ktoś jeszcze wyżej pisał o ATH-SR30BT 

W modelu Porta Pro wireless ciężko jest powiedzieć, że bas jest słaby. Powiedziałbym, że jest mocny jak na tego typu konstrukcje. Mając je na głowie, ciężko jest odnieść wrażenie, że są takie małe i kruche. Oczywiście, jak zawsze zapraszamy na prezentację :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...