Skocz do zawartości

Kino domowe konsola/filmy do 5k


Niobe

Recommended Posts

Cześć! 
Czytam, przegladam i sie zastanawiam.

Posiadam budzet ok. 5k i pomieszczenie 20m2 w którym planuje ulokowac sprzet :) Co jest w sumie wazne - glownie bedzie wykorzystywany do ogladania filmow i grania na konosli (ps4/ps5). Jeśli chodzi o muzykę to klimaty Hammerfall, Wardruna, Einar Selvik.
Szukam pomocy w wyborze amplitunera oraz kolumn. Docelowy setup to 7.2 (docelowo planuje go rozbudowac), ale na start pewnie 5.1 - wydaje mi się że to jest takie optymum dla mojego pomieszczenia jak czytam po innych postach. 

Czytalam troche o braku wejscia optycznego w ps5 i wykorzystaniu hdmi 2.1 - natomiast ze wstepnego researchu wychodzi na to ze amplitunery z hdmi 2.1 zdecydowanie nie mieszcza sie w moim budzecie :D ogolnie polecono mi podlaczenie kina do tv (posiadam Samsunga Q6) i tv do konsoli. 

wstępnie zastanawialam sie nad przeznaczeniem ok 2k na amplituner np. 
Denon AVR-X1600H, a reszte zainwestowac w zestaw 5 kolumn i do tego dorzucic jeszcze jakis subwoofer. 
Co myślicie o Denon AVR-X1600H + Wilson RAPTOR 7/1/VOCAL + Magnat Monitor Supreme Sub 302A?

Z racji aktualniej sytuacji z covidem i zamknieciem sklepów nie będę miała możliwości odsłuchu, a planuje zakupu dokonać w sumie za niedługo korzystając z "promocji" black fridayowych.
Dzięki z góry za pomoc!

Edytowano przez Niobe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...