Skocz do zawartości

KEF LS50 Meta


Arkon

Recommended Posts

Jeśli jesteś zainteresowany tymi głośnikami to polecam ci obejrzeć na YT Steva Guttenberga. Wypowiada się o nich w samych superlatywach. Da ci to jakieś podstawowe pojęcie w czasach gdy ciężko samemu posłuchać w demo roomach.
Ogólnie Kef LS50 w każdym wariancie są często omawiane przez youtuberow jak John Darko itd. 

Ja osobiście nie słyszałem wersji Meta ale już sam wygląd ich jest mega.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za świeże kolumny aby opowiedzieć. My je mieliśmy i sprzedały się z pudła.

Chario grają cieplej, gęściej całe pasmo jest przesunięte niżej. KEF nadal jest ciepły ale gra bardziej otwartym dźwiękiem, o szerszej scenie.

Masz jeszcze równie ciekawe Opera Prima do wyboru.

Myślę że możemy Cie zaprosić do testu tych kolumn jeśli byłbyś chętny.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy na stanie jeszcze parę kompletów tych monitorów. Brzmienie jest dynamiczne i otwarte. Bas punktowy, a średnica delikatnie muśnięta ciepłem. Nie jest to tak muzykalne brzmienie jak Opera Prima, które dodatkowo schodzą niżej ale w obu przypadkach nie ma mowy o jakiejkolwiek ostrości. 

Jeśli chciałbyś przetestować obie kolumny to napisz do mnie. Omówimy warunki wypożyczenia i ustalimy cenę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 9.11.2020 o 08:12, Q21 napisał:

Mamy na stanie jeszcze parę kompletów tych monitorów. Brzmienie jest dynamiczne i otwarte. Bas punktowy, a średnica delikatnie muśnięta ciepłem. Nie jest to tak muzykalne brzmienie jak Opera Prima, które dodatkowo schodzą niżej ale w obu przypadkach nie ma mowy o jakiejkolwiek ostrości. 

Jeśli chciałbyś przetestować obie kolumny to napisz do mnie. Omówimy warunki wypożyczenia i ustalimy cenę 

A jak by one pracowały w zestawie z Naim Unity Atom w pokoju 17m2 i odległości kolumn od słuchacza 2,5-2,8 metra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...