Skocz do zawartości

Szum w słuchawkach BT podczas korzystania z komputera (WIN 10)


Recommended Posts

Witam, jakiś czas remu zakupiłem słuchawki Jabra elite active 75t, od czasu do czasu służą mi do słuchania muzyki z komputera i podczas wlasnie tego odsluchu oraz kilka sekund po nim słychać szum w słuchawkach, nie jest on rażąco głośny ale też nie na tyle cichy żeby nie irytował podczas użytkowania. Podczas korzystania z nich na komputerze korzystam rzecz jasna z opcji Headphones, a nie Headset która służy do rozmów, jeśli problem występował by w tej wlasnie opcji domyśliłbym się że szum pochodzi od mikrofonu, jednak skoro korzystam z drugiej to ta opcja jest wykluczona. 

Problem występuje tylko podczas korzystania z komputera. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Hej, 

mam ten sam problem tylko ze słuchawkami w wersji bez active, natomiast problem występuje również podczas połączenia z telefonem. Poziom szumu zależy od poziomu głośności słuchawek, czyli nie tej ustawianej w telefonie. Jeśli nie znajdę żadnych informacji na ten temat z rozwiązaniem problemu to słuchawki idą do zwrotu, miałem nadzieję że inne modele nie mają tej bolączki a jednak widzę że trzeba zmienić producenta. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...