Skocz do zawartości

Subwoofer do Dali Zensor 3 + Marantz pm6006


Devu

Recommended Posts

Cześć,

Szukam subwoofera do zestawu Dali Zensor 3 + Marantz pm6006.

W oko wpadł mi Rel T5, ale nigdzie nie mogę znaleźć używanego, wszędzie aktualnie kosztuje ok. 2800zł

Szukając alternatywy trafiłem na:

- Canton SUB 601 za 1800zł mało opini w internecie, mógłby ktoś się wypowiedzieć na jego temat ?

- Audio PRo ADDON C-SUM  za 1700zł ale nie mam pojęcia czy to się nada do muzyki...

- B&W 608 ok. 1900zł - czytałem dużo dobrego o nim ale pytanie czy warto go kupić aby oszczędzić 900 zł

- Monitor Audio Radius HD R360HD za 1600zł - tak samo mało o nim w internecie a więc zagadka

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Devu napisał:

Jeszcze rozważam opcje phono Jack -> RCA  głośniki tutaj grają równolegle z słuchawkami

 Mimo ze słuchawki i sprzet jednoczesnie graja ok to po podlaczeniu pod "to" suba w kolumnach moga pojawić sie zniekształcenia mocno słyszalne. Moze u Ciebie bedzie ok. 

 

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chyba Miro 84 napisał:

 Mimo ze słuchawki i sprzet jednoczesnie graja ok to po podlaczeniu pod "to" suba w kolumnach moga pojawić sie zniekształcenia mocno słyszalne. Moze u Ciebie bedzie ok. 

 

Tego się nie spodziewałem, ale dobrze że piszesz, warto mieć to na uwadze. Póki co Rel zostaje faworytem, gdyby kosztował z 2k to bym się nie zastanawiał a tak to mam dylemat 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Devu napisał:

16 metrów, szukam raczej czegoś małego. SVS SB-2000 wydaje mi się będzie za mocny na taki metraż

Nie ma czegoś takiego jak za mocny. Po prostu będzie "lżej" chodził. Do takiego metrażu moc Rela T5 powinna wystarczyć.

Możesz pomyśleć o SVS SB12-NSD, który jest za 2tys na allegro. Albo po prostu poczekać, bo często coś się pojawia na olx.

A o podłączenie nie ma co się martwić, większość porządnych konstrukcji ma High Level Input.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up wysłałem wiadomość

 

Mam jeszcze pytanie SVS SB1000 a SVS SB2000 różnią się od siebie tylko mocą ?

Do muzyki bardziej nada się SVS czy Rel ? filmy rzadko oglądam.

Zacząłem patrzyć w stronę svs i zachęcił mnie. Teraz zostaje kwestia który 

Edytowano przez Devu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...