Skocz do zawartości

NAD c326bee + Dynavoice m65 + CD


yoshia

Recommended Posts

Cześć,

 

prośba o Wasze opinie i pomoc. Szukam zestawu do pokoju ok 25m + MusicCast lub inne tego rodzaju. Dodam, że będzie to mój pierwszy zestaw stereo :) Obecnie budżetowy zestaw kina domowego. Budżet to 4-5 tys.

Poczytałem trochę i pomyślałem o używanym NAD c326bee + nowe Dynavoice m65. Uzupełnieniem będzie odtwarzacz Yamaha CD NT670D lub inny z MusicCast i DAC jaki polecicie :) Co myślicie o tym zestawie?

Pierwotnie myślałem o amplituner + kolumny (ten zestaw nie rozwiązuje problemu braku odtwarzacza CD), ale czytając forum lepszym rozwiązaniem chyba będzie używany wzmacniacz + kolumny + odtwarzacz CD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
1 godzinę temu, konsik napisał:

Witam prośba o poradę jaki wzmaczniacz do M-65. Rozważam Cambridge AXR100, CXA 61 lub 81

Witaj,

Do Twojej listy proponuje dopisać NAD-a C389 https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/nad-c-389.html

To jest ich najnowsza wersja, przebijająca w zauważalny sposób model C368. Nad zaoferuje Ci nie co ocieplenia, przejrzystości oraz poukładania.

Sądzę, że jest to kandydat do sprawdzenia ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...