Skocz do zawartości

Amplituner z obsługa Tidala.


bartplu1

Recommended Posts

Cześć mam obecnie Onkyo TX-NR555 + Taga Harmony TAV-606 v.3. Zestaw użytkowałem kilka lat. Ostatnio mam jakieś dziwne problemy z obsługą Tidala. Część utworów nie jest odtwarzana, amplituner wyłącza się sam w trakcie odtwarzania, ogólnie chyba czas mu podziękować za współpracę :)

Szukam więc nowego amplitunera kina domowego z obsługą Tidala HiFi najlepiej z obsługa formatu MQA. Kolumny budżetowe, na razie nie planuje ich wymiany więc budżet na nowy sprzęt ustaliłem na 3000zł. 

A może lepiej iść w stronę dodatkowego niedrogiego odtwarzacza sieciowego? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszą opcją moim zdaniem będzie jednak zakup nowego amplitunera, poza nowoczesnym wyposażeniem, uzyskasz wyraźnie wyższą jakość dźwięku. Moja propozycja to Denon AVR-X2700H. To bardzo nowoczesne urządzenie, oparte na platformie Heos. To także amplituner, który bez problemu wysteruje w przyszłości znacznie lepsze kolumny.

Zapraszam serdecznie do kontaktu w temacie doradztwa oraz oczywiście indywidualnej oferty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Amplituner z obsługą MQA.

A po co?

Wiesz o tym że amplituner służy do odwzorowania kina w domu? W nim ważne jest abyś miał DTS HD i takie tam a nie MQA.

Chcesz Tidala z MQA idź w stereo kolego.

Piotr

Są w ogóle jakieś amplitunery z MQA ? To raz. A dwa - mam blusonda, na którym śmiga MQA. Jako że mam tidala hifi to słucham albumów w MQA, acz szczerze to w ślepym teście nie potrafiłbym odróżnić mqa od zwykłego flaca. Ba, po przełączeniu na spotify nie czuję różnicy miedzy flaciem a mp3 :) . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...