Skocz do zawartości

Amplituner kina domowego na koniec 2020 r. do 4 tysięcy


Marcin1979

Recommended Posts

Przesledzilem wątek i pytanie mam. Sam się będę pewnie zasadzał na x3600h bo x3700h nas pewno wykracza bardzo ponad budżet. Chciałem widać około 3500zl ale wiem że za tyle na dzień dzisiejszy nie znajdę x3600h. Czy w przeszłości cena x3600 była poniżej 4300zl które teraz są gdzieś do wyrwania? Widzę że w MM w Niemczech jest za około 3800zl do wyrwania ale tam ten transport średni wiec się zastanawiam czy próbować tam czy może w takiej okolicy był też w pl dostępny ten sprzęt?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Dnia 17.11.2020 o 07:47, S4Home napisał:

Tak samo mozna mieć 685 + końcówkę.

Reanimuje watek. Zauwazylem ze wchodzac w bardziej wymagajace fronty (np. Dynadio Emit M20) sam ampli (Yamaha 6A) nie da rady wysterowac tego i potrzeba wzmaka ale cala reszta kanalow jest na lasce ampltiunera. Tak na logike w wyzszych modelach (np. 1080) koncowki mocy powinny byc lepsze i mozna sie obejsc bez dedykowanego wzmaka na fronty - prawda czy falsz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda.

Model 1080 jest bardzo wydajny. Miałem go chwile u siebie prywatnie i na prawdę zacny klocek!

W salce w salonie mamy teraz 2080.

I to nie jest tak że nie da rady. Pamiętaj że jeśli będziesz miał suba to amplituner i tak ustawi odcięcie na kolumnach. Wiec takowe Dynaudio EMIT 20 będą pozbawione tego gdzie najwięcej pradu im idzie. Ale to kolumny które go po prostu lubią. I zagrają lepiej.

Moim zdaniem 6A je wysteruje ale po prostu nie zagrają jakby mogły. Ale takie konfiguracje także na starszym 685 wychodziły od nas z salonu i klienci byli zadowoleni.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, S4Home napisał:

Moim zdaniem 6A je wysteruje ale po prostu nie zagrają jakby mogły. 

Dlatego, moim zdaniem, jeśli myśli się o fajnym stereo, lepiej kupić tańszy amplituner z wyjściem pre out i do tego przyzwoity wzmak niż pchać się w drogie amplitunery. 

Chociaż z drugiej strony... Yamahy 1080 nie słuchałem, słuchałem u kolegi 880 i wg mnie w stereo grało to całkiem przyzwoicie 😁

Także wybór jest trudny 🤪

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...