Skocz do zawartości

Covid-19


Recommended Posts

By was spałowali, zawlekli do suki, a potem aresztowali na kilka(naście) miesięcy "za ojczyznę", to byście zobaczyli co to totalitaryzm i więcej nie pierniczyli głupot po internetach. że szczepienia to zamach na waszą wolność.

Edytowano przez Dzik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się:) teraz to nawet nikomu nie mężna uwagi zwrócić, na przykład że lata na golasa i jest to niestosowne...bo wolność, demokracja i liczę się tylko moje ja bo co innym do tego...

Powariowali na punkcie ogólnej swobody obywatelskiej. Nic tylko róbta co chceta a inni niech się nie wtrącają...

Edytowano przez elektron6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dzik napisał:

By was spałowali, zawlekli do suki, a potem aresztowali na kilka(naście) miesięcy "za ojczyznę", to byście zobaczyli co to totalitaryzm i więcej nie pierniczyli głupot po internetach. że szczepienia to zamach na waszą wolność.

Powiedział prawdziwy patriota. Dzik na Naczelną Pałę Trzeciej RP, ja głosuję za, takich ludzi obecna władza potrzebuje!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sanwing napisał:

Powiedział prawdziwy patriota. Dzik na Naczelną Pałę Trzeciej RP, ja głosuję za, takich ludzi obecna władza potrzebuje!!!!

Coś ci się chyba pomyliło, bo prawdziwi patrioci od flag, rzucania racami i obrony kościołów są właśnie korona-sceptykami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo locked this topic
  • RoRo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...