Skocz do zawartości

Covid-19


Recommended Posts

1 minutę temu, Butler napisał:

 nie zwolni pracownika z powodu braku zaszczepienia bo nie ma ku temu podstawy prawnej. 

Pewnie że nie. Obawa jest tego typu że nie będzie dla niej pracy. W efekcie nie będzie kasy. Czy teraz jasne ?

 

4 minuty temu, Butler napisał:

Jakieś farmazony pisałeś o sprzątaczce że ktoś komuś zagroził paluszkiem.

Nie, poinformował że powinna sie zaszczepić jeżeli chce mieć pracę

Jak jesteś prawnikiem to udeżaj do dużych firm sprzątajacych, jest szansa na dobry uczynek i kasę

3 minuty temu, Kraft napisał:

Nie podoba mi się też, że traktujesz nas (namawiających do szczepień) jak imbecyli, co nie potrafią docierać do informacji i ich analizować. To Ty starasz się nam za wszelką cenę przyprawić gębę, zaszufladkować. Nie odwrotnie.

 

oh serio ? To może podasz kilka przykładów gdzie poinformowałeś o problemach... ?

Nigdy nie napisałem że jesteście kretynami co bezmyślnie biora szczepionki, natomiast ty i spółka staracie się zdeprecjonować KAŻDĄ wypowiedź nie będącą 'po linii"

Stary - STOP 

Ja nie mam zamiaru wchodzić więcej w dyskusję z tobą na ten temat. Masz swoją misję, krocz dalej ścieżką chwały, dochowując wierności zasadom twojej etyki.

Prosze tylko abyś zostawił ludziom wolną wolę i możliwość dowiedzenia się o problemach z różnych źródeł.

PA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Fafniak napisał:

Nie, poinformował że powinna sie zaszczepić jeżeli chce mieć pracę

Odleciałeś w siną dal... :) Bzdura. Przynajmniej takie mam zdanie i uszanuj je bo do konkluzji nie dojdziemy - to bezcelowe.

9 minut temu, Fafniak napisał:

Jak jesteś prawnikiem to udeżaj do dużych firm sprzątajacych, jest szansa na dobry uczynek i kasę

Ja? hehe... Za głupi jestem :) Ja jestem jedyną czarną owcą bo mi się zachciało na CNC pracować. Przynajmniej obudowę do głośnika sobie zrobię samemu i inne gadżety. Brat prokurator to lewe ręce do wszystkiego, nawet choinki nie potrafi sam złożyć (połamał) :D O siostrze nie będę wspominać bo jest na forum i jeszcze przeczyta 😄

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kraft napisał:

Nie podoba mi się też, że traktujesz nas (namawiających do szczepień) jak imbecyli,

 

34 minuty temu, Fafniak napisał:

Weź chłopie co ty pierd...sz. Przecież to ręce opadają.

Rozumienie jeżyka polskiego na poziomie podstawówki ? Nawet chyba nie.

Nawet oficjalnie daje temu wyraz. Bo jemu wolno?

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Fafniak napisał:

oh serio ? To może podasz kilka przykładów gdzie poinformowałeś o problemach... ?

Wklejałem np. tabelkę z możliwymi powikłaniami po zaszczepieniu. Cytowałem też badania i skuteczności poszczególnych szczepionek (czyli zarazem o ich nieskuteczności). A Ty coś pozytywnego o szczepionkach wkleiłeś w imię rzetelnego informowania?

hpkkjhbelphcdegi.thumb.png.d5ef48315a681d3b1e7eac20c539b109.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Dzik napisał:

Wolność wyboru nie oznacza wolności od konsekwencji podejmowanych decyzji.

Szkoda, że nie dotyczy to wszystkich obywateli kraju, ponieważ niektóre osoby nie ponoszą konsekwencji za swoje decyzje.

15 godzin temu, HQ150 napisał:

Co znowu wybory będą?!

Lepiej nie, bo znowu nie będzie winnych, a tylko jeden z wielu błędów no chyba, że jakieś konsekwencje były a ja nie wiem.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Sanwing napisał:

I kto to mówi 😆😆😆 pierwszy internetowy psycholog. Urzekła mnie twoja historia wyssana z kciuka

Marny z niego psycholog czyta dużo, ale w sumie same bzdety a podsumuję to tak:

A tutaj filmik dla tych osób, które chcą się szczepić za coś odnośnie loterii na zachętę:

 

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu antyszczepionkowcy są oburzeni jak prywatny przedsiębiorca chce nagrodzić zaszczepionych przy korzystaniu z jego knajpy.

Dlaczego?

Przecież także jakiś inny właściciel knajpy spokojnie może dawać darmowe drinki dla niezaszczepionych. Dlaczego to wzbudza takie oburzenie wśród zwolenników ,, wolnego wyboru''?

https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,27241048,wroclawska-restauracja-nagradza-zaszczepionych-na-covid-darmowymi.html#s=BoxLoCpImg1

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2021 o 14:51, lysyrafal napisał:

Bez maski, bez odstępu, bez mycia rąk, bo już jestem zaszczepiony, no cyrk niesamowity.

Moim zdaniem nie cyrk a po prostu przesyt wiadomościami covidowymi.

 Co dzień słyszysz że nowy mutant covid, że nowe źródło zakażeń, że na nowe odmiany szczepionka nie działa... I w efekcie mamy reakcję jak na reklamy =nie reagujemy, stajemy się obojętni.

 Tak ja to widzę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2021 o 07:42, HQ150 napisał:

Przecież także jakiś inny właściciel knajpy spokojnie może dawać darmowe drinki dla niezaszczepionych.

Tu się zgadzam, czemu by nie? ;) Na szczęście każdy ma swój rozum i mam nadzieję, że działa tylko kierując się swoimi przemyśleniami, a nie "idąc za tłumem" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyjąłem 2-gą dawkę szczepioneczki i jest dobrze:) a i w loterii wezmę udział a czemu by nie?

Tymczasem dzisiaj wychodzę wieczorem na piwko z kolegami - będzie skromnie bo po szczepieniu trzeba z % nieco uważać. Ot to jedyna wada szczepień:)

Edytowano przez elektron6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, misiek x napisał:

 Rząd woli dać tą marchewkę, żeby sie zaszczepić i mieć więcej miejsc w szpitalach  ( to w przeliczeniu i tak grosze ) niż brak łóżek szpitalnych (jeżeli się nie zaszczepimy) i wielokrotnie większe koszty leczenia osób chorych , na covid czy co innego.

Mnie tylko ciekawi jak to wszystko się skończy czy rzeczywiście się poprawi w służbie zdrowia, jak to obiecują politycy tej czy innej opcji bez wyjątku. Dla przykładu link poniżej i nie odbierz tego jako złośliwość z mojej strony, ale jak widzę coś takiego to jakoś czarno to widzę, a ponoć kryzys mamy.

https://tvn24.pl/biznes/pieniadze/jaroslaw-kaczynski-prezes-pis-obiecuje-podwyzki-dla-politykow-5131385

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lysyrafal napisał:

Mnie tylko ciekawi jak to wszystko się skończy czy rzeczywiście się poprawi w służbie zdrowia, jak to obiecują politycy tej czy innej opcji bez wyjątku.

Poprawi w odniesieniu do jakiego stanu służby zdrowia? Bo jeśli mówisz o stanie służby zdrowia z czasów pandemii, kiedy stała się de facto niewydolna, to szczepienia na pewno mogłyby poprawić sytuację o tyle, że nie mielibyśmy powtórki za kilka(naście) m-cy. Niestety zwalniające tempo szczepień nie nastraja optymistycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo locked this topic
  • RoRo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...