Skocz do zawartości

Covid-19


Recommended Posts

2 godziny temu, audiowit napisał:

Bezprawnie odbierane są nam swobody obywatelskie. To jest fakt.

Ochrona domu prezesa jest tylko symbolem, który można sfotografować. 

ChybaMiro, również Twoje. Może nie chcesz tego zobaczyć, bo wyciągasz chwilowe profity typu 500+. Ale faktem jest, że jak będzie Ci się działa krzywda, to z państwem już nie wygrasz i nikt Ci nie pomoże.

 

A jak któryś przedstawiciel prawa będzie miał odwagę przyznać rację Tobie a nie bezprawnie działającemu Państwu, to się go wywali do pracy 500km od domu.

Żeby innym do głowy nie przyszły takie bezeceństwa na przyszłość.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HQ150 napisał:

A jak któryś przedstawiciel prawa będzie miał odwagę przyznać rację Tobie a nie bezprawnie działającemu Państwu, to się go wywali do pracy 500km od domu.

Żeby innym do głowy nie przyszły takie bezeceństwa na przyszłość.

 

A jak walą kary to im sąd później te kary odrzuca i takiemu policjantowi każe z własnej kieszeni zwracać i odszkodowanie robić. 
Cały szacunek, na który policja pracowała po 89 roku, roztrwonili. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego roku mundurówka ma wstrzymane wszystkie premie, dodatki itd.

Te przyznane w zeszłym roku skończą się w pierwszym kwartale tego roku. Zobaczymy czy od kwietnia policjanci będą w dalszym ciągu tak chętnie wykonywali polecenia władzy.

Czy też może trochę zmienią punkt widzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, audiowit napisał:

Ja tam szanuję policję. Trudny kawałek chleba.

Oczywiście.

Dopóki policja nie robi takich rzeczy jak teraz. Trudno ich szanować, kiedy 100 radiowozów stoi w ochronie jednego domu, pałowane są pokojowo protestujące kobiety, ładowane do radiowozów kobiety za to, że np. mają na płaszczu przypiętą błyskawicę, wysocy stopniem oficerowie oddają honory miśkowi, policjanci na służbie wycinają konfetti itd, itd, itd..... A głowa naszego państwa twierdzi, że policji należy gratulować za profesjonalne działanie bo na razie nikogo nie zabili.

W tych sytuacjach trudno o szacunek.

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, HQ150 napisał:

pokojowo protestujące kobiety

🤣👍

Nie podoba mi się to co robią Potwory I Spółka, a na Vateusza reaguję wręcz alergicznie, gdy mnie się na ekranie ujawni, ale...  Pomijając kwestie poglądów, demolowanie mienia przez rozwrzeszczane pin...y (kręcące przy tym swoje interesy),  także nie jest w porządku. 

Ale spokojnie, jesteśmy przecież cywilizowanym, demokratycznym krajem. Zobaczymy, co przyniosą najbliższe wybory ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach walki z Covidem PIS postanowił przykręcić śrubę wolnym mediom. Rząd mówi:

"projekt przewiduje pozyskanie dodatkowych środków, które posłużą zapobieganiu długofalowym zdrowotnym, gospodarczym i społecznym skutkom pandemii COVID-19. Ich źródłem będą składki od reklamy w Internecie oraz mediów tradycyjnych. Składki wzmocnią finanse NFZ, Narodowego Funduszu Ochrony Zabytków oraz nowego funduszu celowego, służącego dofinansowaniu projektów związanych z przemianami w przestrzeni cyfrowej, kulturą i dziedzictwem narodowym".

35% pieniędzy uzyskanych z haraczu od prywatnych nadawców pójdzie na media publiczne. No to się nam naprawdę poprawi. Drżyj Covidzie!

TVP już na pierwszej linii walki o te pieniądze.

MjuhA.jpg.e401d26e338263dd824bbdcb1c5f9ced.jpg

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią historia lubi się powtarzać. Dużej części Polaków brakowało chyba bata nad karkiem, za długo było dobrze, jednak cześć starszych osób tęskno za komuną, cenzurą. Wiele osób pisze że Onet czy inne media prywatne piszą co niemiecka władza im rozkarze. Nawet jeśli cześć treści jest w jakiś sposób manipulowana to chociaż każdy wie że są to prywatne portale i jak zewsząd informacje trzeba przecedzić przez swój rozum tylko trzeba go mieć. Obrońcy PiSu i Polski nie rozumieją że nie bronią narodu, wartości prawdziwego katolika czy patrioty tylko stają się zaślepionymi wyznawcami grupki nieszczęśliwych knypków których zaślepiła żądza władzy absolutnej... Jakże ślepym trzeba być by nie dostrzegać co się dzieje....

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sanwing napisał:

jednak większości starszych osób tęskno za komuną, cenzurą

nie obrażaj starszych osób:(, myślę a nawet jestem pewien że to nie te kryteria osób które tak myślą.

Wystarczy spojrzeć O.ona analizy powyborcze, kto na kogo głosował.

Edytowano przez Karol64208
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam Pana już zmieniam na "cześć" może być już nie będzie to godziło w Pana uczucia ? 

Właśnie spojrzałem na statystyki na kilku stronach i zastanawiam się nad powrotem do większości...

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem na telefon informację z Onetu , iż Wojsko Polskie zwraca do "Łucznika" w celu " naprawy" 43 tys. karabinków Grot. Stało się to po serii artykułów publikowanych przez Onet Pana Pawła Mosznera. Karabinki te zamówił dla wojska niejaki Maciarewicz. Ostatnio moi ulubieńcy Błaszczak z Sasinem grzmieli , iż ten  artykuł to wierutne kłamstwo , oszczerstwa i chęć storpedowania przetargów w którym Polska bierze udział. To co mnie przeraża , że wychodzą na jaw dzięki dziennikarzom kolejne afery członków rządu i nic się nie dzieje , nie wchodzi do akcji ani prokuratura , ani ABW ani CBA ! TVP albo łże , albo marginalizuje albo przedstawia oczywiste fakty jako atak jakiś wyimaginowanych sił na wyimaginowane Narodowe Wartości , te jedyne słuszne . Bo wolność słowa , wyboru i opinii , własne logiczne myślenie już do nich się nie zalicza. Czy ten fakt nie obrazuje najlepiej w jak daleko posuniętym stopniu jest już posunięta degrengolada demokracji.  LUDZIE , gdyby nie WOLNE MEDIA , nigdy byśmy się o wadliwej broni nie dowiedzieli , bo NARODOWE / przypomina Wam to coś ? / nie może być złe !!! Wolne media to też nasza wolność. "MY NARÓD " mamy zajmować się swoimi sprawami , pracować , płacić podatki , a to właśnie media mają nasz mandat po to , by patrzeć KAŻDEJ władzy na ręce. Jak wczoraj oglądałem / tak drugi raz od sześciu lat/ TVP INFO , to powiem z całą odpowiedzialnością , że nawet komuna takich bredni nie nadawała , nawet komuna miała o wiele większy poziom intelektualny przekazu . To nie jest już nawet dno , to kloaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo locked this topic
  • RoRo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...