Skocz do zawartości

Covid-19


Recommended Posts

19 minut temu, Dzik napisał:

Żadna "solidna edukacja" nic nie da.

W takim razie przymusem też ich nie przekonasz ale wywołasz odwrotny skutek. Będą mieli kolejny powód do swoich rozkmninek, że oto w majestacie prawa ktoś chce ich pozabijać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JohnDoe napisał:

W takim razie przymusem też ich nie przekonasz ale wywołasz odwrotny skutek. Będą mieli kolejny powód do swoich rozkmninek, że oto w majestacie prawa ktoś chce ich pozabijać. 

Ja nie jestem za przymusem, zresztą jest to mało realne rozwiązanie.

Uważam, że powinny być wprowadzone i egzekwowane takie utrudnienia i obostrzenia dla ludzi niezaszczepionych, że taka postawa przestałaby się po prostu opłacać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy zauważyć, że tzw. antyszczepionkowcy to zdecydowana mniejszość. Zdecydowana większość ludzi, którzy się nie zaszczepili, kieruje się różnymi irracjonalnymi powodami, krążącymi fake newsami, anegdotami, plotkami, opiniami znajomych etc. Na tych ludzi realne utrudnienia mogłyby podziałać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dzik napisał:

antyszczepionkowcy co przyszli do przedszkola w mundurach z demobilu

Poczytałem w sieci i dowiedziałem się nieco. To są wyznawcy tego psychola Olszańskiego aka Jabłonowski. Kamraci i Rodacy - uważają się za obrońców narodu. Lubią chodzić w mundurach. Lubią też swastyczne naszywki na mundurach. To tacy "patrioci" o zabarwieniu faszystowskim. Swoje szurskie zakony mają już w całej Polsce.

Kiedyś nie miałem pojęcia, że tak wielu obłąkańców w narodzie...

 

EySh406XMAEhfMi.jpg

Miałem wkleić więcej linków ale zrezygnowałem żeby nie propagować zabobonu i ciemnoty. Za to jest parę obrazków. 

 

 

E74u8N-XEAYl2GU?format=jpg&name=medium

RnzktkpTURBXy9jNjQ1NDJhYTA1MDUwYThlN2MyN

 

W Bydgoszczy Kamraci zorganizowali marsz antycovidowy z antysemityzmem w tle. Sprawą zajmie się prokuratura (pana Zbyszka...)

60fee4d008d3c_p.jpg?1627317457

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dobre. Mi jednak nie bardzo do śmiechu widząc tylu obłąkanych ludzi w mundurkach ze swastami i napisami "śmierć wrogom ojczyzny". 

 

 

10 godzin temu, misiek x napisał:

To jest sraszne, naprawdę. Myślałem kiedyś ze można sie z takich idiotów pośmiać ,ale terez to aż sie boję. 

Dla mnie to również przerażające. W którymś momencie ta dzicz podjudzana przez swojego dowódcę może zrobić komuś krzywdę. Oby nie. Liczę, że policja się nimi zajmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, JohnDoe napisał:

Może i dobre. Mi jednak nie bardzo do śmiechu widząc tylu obłąkanych ludzi w mundurkach ze swastami i napisami "śmierć wrogom ojczyzny". 

Takich ludzi nie jest dużo, a jedynie robią dużo hałasu. Jak się przegląda polskiego youtuba można np. odnieść wrażenie, że Korwin ma nie wiadomo jakie poparcie, a tak naprawdę Konfederacja balansuje na progu wyborczym - i jest tak wysoko wcale nie dzięki Korwinowi.

Psychole różnej maści byli, są i będą. Służby powinny mieć takie środowiska pod obserwacją, ale w państwie Piss są pewnie zajęte czym innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JohnDoe napisał:

Mi jednak nie bardzo do śmiechu widząc tylu obłąkanych ludzi w mundurkach ze swastami i napisami "śmierć wrogom ojczyzny". 

Zawsze debili było sporo. Niebezpiecznie się robi bo teraz ani ich nikt nie leczy, ani nie zamyka za kratami. Mało tego to jeszcze dostają wielomilionowe dotacje ze skarbu Państwa. Czyli to my ich dotujemy.

1 godzinę temu, Dzik napisał:

Służby powinny mieć takie środowiska pod obserwacją, ale w państwie Piss są pewnie zajęte czym innym.

Nieprawdą. Oni ich uważnie obserwują i hojnie wspierają naszymi pieniędzmi.

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim jest "Suweren", czyli tzw. król antycovidowców.

Agresja antyszczepionkowców, która przybiera w ostatnich dniach na sile, miała swoich protoplastów. Najbardziej znanym i wyrazistym był Bartosz T., ps. Suweren, z Torunia. Jego sława zaczęła słabnąć, gdy ujawniliśmy w Onecie, że jest w trakcie procesu za produkcję narkotyków. Przez cztery miesiące, jakie minęły od jego zamknięcia, polskie służby nie wyciągnęły jednak żadnych wniosków dotyczących antyszczepionkowców.

 

A to dobre, gościu został okrzyknięty królem antycovidowców - ale sam produkował narkotyki 🤦‍♂️

Kontrola szpitala, proszę pani! Suweren przyszedł!    - tak krzyczał w szpitalu.

Artykuł do przeczytania tutaj >>> https://wiadomosci.onet.pl/kujawsko-pomorskie/kim-jest-suweren-czyli-tzw-krol-antycovidowcow/l2hs95h

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Dzik napisał:

Tak jak mówiłem już kiedyś: z zabobonem nie wygrasz logiką i faktami, bo to problem emocjonalny.

No właśnie i pisze to osoba, która opiera swoją wiedzę na różne tematy, w tym ( COVID-19 oraz AUDIO ) na artykułach z internetu.

20 godzin temu, Dzik napisał:

Uważam, że powinny być wprowadzone i egzekwowane takie utrudnienia i obostrzenia dla ludzi niezaszczepionych, że taka postawa przestałaby się po prostu opłacać.

Zaszczepione osoby też roznoszą zarazę, niestety takie są niezaprzeczalne fakty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, lysyrafal napisał:

Zaszczepione osoby też roznoszą zarazę, niestety takie są niezaprzeczalne fakty.

Zaszczepione osoby mogą wciąż roznosić covid - to fakt. Tak jak otaczające nas powietrze lub przedmioty mogą być nośnikiem przez jakiś czas.  Jednak zaszczepieni lub ozdrowieńcy roznoszą covid mniej ponieważ w ich organizmach wirus nie namnaża się już w tak wielkiej skali. 

Zadaniem szczepionki nie jest całkowite zablokowanie roznoszenia wirusa (bo to chyba niemożliwe). Jej zadaniem jest raczej ochrona przed tragicznymi skutkami choroby / zniszczenie płuc, terapia tlenowa / a co za tym idzie przepełnione szpitale i lockdowny / 

Myślałeś o tym w ten sposób? Czy tylko masz wbite do głowy, że jak jest szczepionka to ma być 100% skuteczna jak czary?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lysyrafal napisał:

opiera swoją wiedzę na różne tematy, w tym ( COVID-19 oraz AUDIO ) na artykułach z internetu.

Jeżeli potrawisz z niej korzystać to internet jest nieocenionym źródłem informacji i robienie z tego zażutu jest absurdalne.

 

23 minuty temu, lysyrafal napisał:

Zaszczepione osoby też roznoszą zarazę, niestety takie są niezaprzeczalne fakty.

Owszem, ale w jakim procencie? Jeżeli wszyscy byliby zaszczepieni wirus by się skończył. Fakty trzeba umieć/chcieć interpertować a nie nimi manipulować tak jak Ty to robisz.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, JohnDoe napisał:

Myślałeś o tym w ten sposób? Czy tylko masz wbite do głowy, że jak jest szczepionka to ma być 100% skuteczna jak czary?

Przecież napisałem prawdę i sam to potwierdziłeś, więc nie wiem w czym problem.

8 minut temu, slaw0001 napisał:

Jeżeli wszyscy byliby zaszczepieni wirus by się skończył. Fakty trzeba umieć/chcieć interpertować a nie nimi manipulować tak jak Ty to robisz.

W tej chwili to sobie żartujesz, że wirus by się skończył. Skoro się tutaj wszyscy niezaszczepieni wyłamali, to trudno sam dam radę. Jedziemy Panowie z tym koksem!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lysyrafal napisał:

No właśnie i pisze to osoba, która opiera swoją wiedzę na różne tematy, w tym ( COVID-19 oraz AUDIO ) na artykułach z internetu.

Czerpię swoją wiedzę zewsząd, także z internetu, jak każdy w dzisiejszych czasach (nie licząc np. pigmejów). Różnica między nami polega na tym, że ja nie dopasowuję źródeł wiedzy do konkluzji, tylko konkluzję buduję na podstawie zdobytej wiedzy. Wiem, że to trudne do pojęcia dla kogoś, kto jako argumentu w dyskusji o covid używa zdjęcia swojego sprzętu stereo, ale może kiedyś do tego dojrzejesz, trzymam za ciebie racice. 🐗

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lysyrafal napisał:

Jedziemy Panowie z tym koksem!!!

Ja nigdzie z Tobą nie jadę. Ale widzę, że jesteś bojowo nastawiony więc możesz dołączyć do grupy Kamraci Rodacy i zrobić szurski rajd po Polsce 😆

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo locked this topic
  • RoRo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...