Skocz do zawartości

Wzmacniacz do głośników monitor audio silver 500


kamilmax87

Recommended Posts

Witam

Kupiłem głośniki monitor audio silver 500 i na tą chwilę grają na Denon PMA720AE. Domyślam się, że to nie ta półka wzmacniacza, ale na wymianę muszę trochę uzbierać. Według mnie grają dobrze, bo zwykle ich nie rozkręcam bo mieszkam w bloku. Chodzi mi raczej o jakość dźwięku przy niskiej i średniej głośności.

Trafiła mi się możliwość korzystnego zakupu wzmacniacza harman/kardon HK990. Pytanie czy przy cichym odsłuchu będzie widoczna różnica, czy warto wymieniać? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 12.11.2020 o 15:20, kamilmax87 napisał:

Witam

Kupiłem głośniki monitor audio silver 500 i na tą chwilę grają na Denon PMA720AE. Domyślam się, że to nie ta półka wzmacniacza, ale na wymianę muszę trochę uzbierać. Według mnie grają dobrze, bo zwykle ich nie rozkręcam bo mieszkam w bloku. Chodzi mi raczej o jakość dźwięku przy niskiej i średniej głośności.

Trafiła mi się możliwość korzystnego zakupu wzmacniacza harman/kardon HK990. Pytanie czy przy cichym odsłuchu będzie widoczna różnica, czy warto wymieniać? 

Cześć. Osobiście mogę polecić zestaw Rotel RB 03 + RC 03 można dostać po taniości i zgrywa się bardzo dobrze z MA. U mnie z Silver 10 + DacMagic 100 w salonie +50m2 jest rewelacyjnie mocy nie brakuje a i do spania utuli...przy cichym słuchaniu także pokazuje klasę

Edytowano przez fosge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...