Skocz do zawartości

Słuchawki Bezprzewodowe do 1100zł


Recommended Posts

Hej Poszukuję od 2 dni słuchawek bezprzewodowych (nauszne) z dobrą jakością dźwięku do 1100zł. Nie zależy mi aż tak bardzo na aktywnym "noice canceling" fajnie jakby to miały ale najwyżej stawiam dźwięk. Fajnie jakby miały trochę basu i nie brzmiały płytko tylko faktycznie można było rozróżnić w dźwięku instrumenty o ile można to tak opisać.

Słuchawki głównie do  filmów i muzyki czasem po kablu do pc przy graniu ale to na samym końcu listy potrzeb ;).

Myślałem o Sony WH-1000X M3 ale one mają spore opóźnienie więc nie wiem czy do filmów się nada i to samo z Bose QC35 II. 
Z góry dzięki za pomoc.

 

Urządzenia Android Xiaomii i inne na tym systemie oraz W10 po adaptzerze BT lub ANC

Edytowano przez Cezary59S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli nie zależy Ci na mocniejszym basie i stawiasz na przestrzenne brzmienie z dobrą lokalizacją to Beyerdynamic Lagoon byłyby dobrym rozwiązaniem. Bose to bardziej rozrywkowe brzmienie z mocniejszym basem, podobnie Sony ale w tym przypadku zyskasz lepszą prezentację sceny dźwiękowej względem Bose. 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Selektywne, z dużym dźwiękiem, nie wyostrzony oraz szybkim ale nie dominującym basem, będą słuchawki Audio Technica ANC 900 

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-z-redukcja-szumow/audio-technica-ath-anc900bt.html

Obecna cena promocyjna, jeszcze bardziej zachęca do sprawdzenia tego produktu. Zapraszamy Cię na odsłuchy w naszych salonach Tophifi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...