Skocz do zawartości

Słuchawki wokółuszne bezprzewodowe na głośny magazyn (500 zł)


Recommended Posts

Cześć!
Poszukuję słuchawek do pracy, w której cały czas do czynienia mam z hałasem około 70-80 db. Do tej pory używałem dokanałowych airdotsow z xiaomi a potem innych chińczyków. Martwię się trochę o słuch więc stwierdziłem, że przerzucę się na nauszne. Zależy mi na bardzo dobrym pasywnym lub aktywnym NC oraz bezprzewodowości. Do tej pory testowałem Sony WH-XB900N oraz Bose QC 35 II. W Sony za dużo basu, ANC działał tak sobie. Bose dźwięk ok, ANC ok, ale cena nie ok. Dodatkowo nie wiem jakby sobie poradziły z szumem maszyn u mnie w pracy. Z innych, których nie miałem okazji sprawdzić podobają mi się:
Panasonic rp-htx90ne

TaoTronics SoundSurge 46 

House of Markey Positive Vibration 2 (nie mają ANC, może samo pasywne wystarczy?)

Ma ktoś może powyższe słuchawki albo je testował i może się wypowiedzieć na temat izolacji od dźwięku? Macie może jakieś inne propozycję, które ewentualnie mógłbym sprawdzić we Wrocławiu?

Z góry dzięki za pomoc :)

edit: źródło dźwięku to smartphone i Spotify. Słucham raczej wszystkiego, indie rock, pop, hip-hop częściej. Klasyka, jazz, elektronika rzadziej,

Edytowano przez owcadzungli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...